İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi!

İlayda Alişan’ın adı ekrana yeni veda eden ‘Masumiyet’ dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile anılmış, Alişan bu aşk iddiasını net bir dille yalanlamıştı.

İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi!

25 yaşındaki oyuncu aşk dedikodularını “İddialar yalan. Uzun zamandır hayatımda kimse yok. Bu söylentiler beni yıpratıyor. Üzülüyorum. Aşka değil, kariyerime odaklandım” diyerek yalanlamıştı.

İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi!

Posta Gazetesi'nden Ali Keser'in haberine göre bu açıklamaların üzerinden çok geçmeden İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü önceki gün Bodrum Gümüşlük’te ortaya çıktı.

İlayda Alişan yalanladığı aşkıyla el ele sobelendi! - Resim : 2

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü baş başa kahvaltı yaptıktan sonra Gümüşlük sahilinde el ele yürümeye başladı. Romantik anlar yaşayan sevgililer objektifleri fark edince panikledi.

İlayda “Koş Serkay, bizi çekiyorlar. Müdahale et. Son günümüzde de yakalanılmaz ki” diye seslendi. Gazetecilerin yanına gelen Serkay Tütüncü, “Aşk yaşadığımızı kimse bilmiyor. Ne menajerlerimizin ne de en yakın arkadaşlarımızın haberi var. Saklayarak yaşıyoruz. Fotoğraflarımızı yayınlamayın, çok yıpranırız” dedi.