Masumiyet

Hülya Avşar'dan 'Filtreyle burnu kayboldu' eleştirilerine yanıt Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi güçlü oyuncuların yer aldığı "Masumiyet" dizisi çarşamba günleri izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.
İlayda Alişan: "Hata yapmaya hakkım, telafi etmeye de zamanım var" "Masumiyet" dizisinin genç yıldızı İlayda Alişan, 25 yaşına girdi. Genç yaşta şöhrete kavuşan Alişan, "Hata yapmaya hakkım, telafi etmeye de zamanım var" dedi.
İlayda Alişan'dan sosyal medyayı sallayan pozlar Fox TV'nin ilgiyle izlenen dizisi "Masumiyet"in genç yıldızı İlayda Alişan'ın ev hallerini paylaştığı fotoğrafları gündem oldu.
Hülya Avşar'dan düşman çatlatan poz Her dönem güzelliği, istikrarlı başarıları ve samimiyetiyle magazin gündeminde ilk sırada yerini almayı başaran sanatçı Hülya Avşar, yaptığı paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.
Masumiyet dizisinde şaşırtan ayrılık Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'lı kadrosu ve etkileyici konusuyla şimdiden sezonun en ses getiren dizileri arasına giren "Masumiyet" dizisinde bir değişiklik yaşanacak.
Hülya Avşar'dan bir taşla iki kuş! Yıllar sonra setlere geri dönen Hülya Avşar, dizi teklifini sınırlı saatlerde çalışma şartıyla kabul etmişti.
Hülya Avşar'dan Deniz Çakır çıkışı Geçtiğimiz gün hastanede yatan arkadaşını ziyaret eden Hülya Avşar, hastane çıkışı muhabirlerin sorularına yanıt verdi.