Masumiyet

'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor?
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor? Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisinin akıbeti merak uyandırıyor.
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme!
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme! Oyuncu Devrim Özkan, erkek arkadaşı Halit Özgür Sarı'nın kendisini İlayda Alişan ile aldattığını söyledi. Özkan, birlikteliği öğrendikten sonra ilişkisini bitirdi.
'İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı evde buluşuyor' iddiası!
'İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı evde buluşuyor' iddiası! "Masumiyet" dizisindeki performansıyla dikkat çeken genç oyuncu İlayda Alişan'ın "Kardeşlerim" dizisinin Kadir'i Halit Özgür Sarı ile büyük aşk yaşadığı iddia edildi.
Hülya Avşar rol arkadaşını tokatladı!
Hülya Avşar rol arkadaşını tokatladı! Hülya Avşar, FOX ekranlarında başrolünü oynadığı 'Masumiyet' dizisinde senaryo gereği Ertuğrul Postoğlu'na attığı tokatta hızını alamayınca olanlar oldu.
Masumiyet'in İrem'inden konuşulacak açıklamalar
Masumiyet'in İrem'inden konuşulacak açıklamalar "Masumiyet" dizisinin beğenilen oyuncusu Deniz Işın, hobi olarak başladığı oyunculuk eğitimiyle bütün hayatını değiştirmesini “Hayallerimin peşinden gitmek ‘yaşamaya’ karar verdiğim andır. Bu nedenle en güzel kararım” diye anlatıyor.
İlayda Alişan ve Cenan Adıgüzel aşk mı yaşıyor?
İlayda Alişan ve Cenan Adıgüzel aşk mı yaşıyor? "Masumiyet" dizisinde canlandırdığı 'Ela' karakteriyle gönüllerde taht kuran genç oyuncu İlayda Alişan'ın kalbini 'Çok Güzel Hareketler 2' programının oyuncularından Cenan Adıgüzel'e kaptırdığı konuşuluyor.
Serkay Tütüncü: "İhanete uğramış olabilirim"
Serkay Tütüncü: "İhanete uğramış olabilirim" Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan ile birlikte rol aldığı "Masumiyet" dizisinde 'İlker Ilgaz' karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, yıllar önce aldatıldığını söyledi.