Dilan Polat akıbetini falcıya sordu: "Hapisten ne zaman çıkarım?"

Kara para aklama suçundan tutuklanan Dilan Polat‘ın bir falcısı olduğu ortaya çıktı. Hilal Saraç, “Dilan Polat’ın başına bunların gelebileceğini çok önceden kendisine söylemiştim. Ancak beni dinlemedi. Gelinen noktada sadece özgürlüğünü istiyor” dedi.

Dilan Polat akıbetini falcıya sordu: "Hapisten ne zaman çıkarım?"

Kara para aklama ve vergi kaçırma soruşturması kapsamında tutuklanan ünlü fenomen Dilan Polat-Engin Polat gündem olmaya devam ediyor. 

Habertürk’ten Ceylan Sever’in haberine göre şimdi de Polat çiftinin falcısı ortaya çıktı. Aynı zamanda Kocaeli Gündem yazarı olan Hilal Saraç, Dilan-Engin Polat çiftinin kendisiyle görüşmek istediğini açıkladı.

Saraç’ın açıklamaları şöyle:

“Dilan ve Engin Polat çiftinin astroloğuyum. Aynı zamanda psikologları ve aile danışmanlarıyım. Bunlardan en önemlisi ise Dilan Polat’ın arkadaşı, dostuyum. Cezaevinde Dilan Polat’ı ailesi dışında sadece 3 kişi ziyaret edebiliyor. Bunlardan birisi de benim. Dilan Polat’ı arkadaşı ve psikoloğu olarak ziyaret edeceğim. Kendisine danışmanlık veriyorum. Bundan sonra her pazartesi günü görüş olacak. Listede adım var”


 

“TAMAMEN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ İSTİYOR”

Dilan Polat’ın psikolojik açıdan çok yıprandığını söyleyen Hilal Saraç, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kendisini cezaevinde ilk kez ziyaret edeceğim. Dilan Polat, psikolojik olarak aşırı derece yıprandı. Görüşmemizde kendisine yıldızname, bilinçaltı ve ne zaman çıkacağı ile ilgili bilinçaltı kodlama, bilinç altı rahatlatma taktiği ile ilgili bilgiler vereceğim. Dışardaki mal varlıklarının paranın, pulun hiçbir önemi yok. Tamamen özgürlüğünü istiyor.

Başına bunların gelebileceğini çok önceden kendisine söylemiştim. Ancak beni dinlemedi. Çok sonraları geri çekildi. İşler kızışınca, geri çekilmek istedi. Ancak başına bu işlerin gelmesini engelleyemedi”