hapis cezası


Yağmur Sarnıç bulunursa cezaevine konulacak Futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, jandarmaya direnme ve hakaret suçundan 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezasına çarptırıldı. Emniyet, adresinde bulamadığı Sarnıç’ı her yerde arıyor.
Mahkeme Osman Kavala’nın tutukluluk halinin devamına karar verdi Çarşı davası ile Gezi Parkı davasının birleştirilmesinin ardından görülen 52 sanığın yargılandığı davanın dördüncü duruşmasında mahkeme heyeti, Çarşı davasının dosyasının ayrılmasına, Osman Kavala'nın ise tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Mihriban Hurmacı'ya zorlama hapis cezası! Futbolcu Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı hakkında karşılıklı şiddet suçundan hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanmasının ardından Mihriban Hurmacı’nın avukatı Serkan Toper açıklama yaptı.
Savcı, Reynmen’in hapsini istedi Sunucu Bircan Bali'yi tehdit ettiği ve hakarette bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan şarkıcı Reynmen hakkında esasa ilişkin mütalaasını açıklayan duruşma savcısı 'tehdit' ve 'hakaret' suçlarından 2 yıl 10 aya kadar hapis cezası talep etti.
Oyuncu Kaan Girgin'e ikinci kez hapis cezası! Bir döneme damga vuran yakışıklı oyuncu Kaan Girgin, zor günler geçiriyor...
Yağmur Sarnıç bir haftadır aranıyor İstanbul Aile Mahkemesi kararına göre Emre Aşık, eski eşi Yağmur Sarnıç'ın kendisi aleyhine söylemlerde bulunmaması için 5 Ekim 2020'de 3 ay süreyle mahkemeden korunma kararı aldırdı.
Töre toplantısından ağır müebbet çıktı Silopi'den Kadıköy'e uzanan 20 yıllık kin cinayetinde geçen ekimde öldürülen Kamuran Tün (42) soruşturması tamamlandı.