hapis cezası


Belediye otobüsünde oğluyla, yaşlı çifti darbeden okul müdürü hakim karşısında
Belediye otobüsünde oğluyla, yaşlı çifti darbeden okul müdürü hakim karşısında Mersin'de belediye otobüsünde oğlu A.O.T. (17) ile birlikte Hamdiye (71) ve Ramazan Polat (77) çiftini darbeden okul müdürü İsmet Turan (53), tutuklu yargılandığı davada, karşı tarafı suçladı.
Marmaris'te ormanı yakan sanığın 19 yıl hapis ve 190 bin TL para cezası onandı
Marmaris'te ormanı yakan sanığın 19 yıl hapis ve 190 bin TL para cezası onandı Marmaris'te 4 bin 392 hektar alanın küle döndüğü yangının başladığı Küfre Koyu'nda 2 benzin bidonuyla yakalanıp, sorgusunda ormanı yaktığını itiraf etmesinin ardından tutuklanan Sacit Ayhan'a verilen 19 yıl hapis ve 190 bin TL para cezası onandı.
Taksici cinayetinde sanığa ağırlaştırılmış müebbet ve 17 yıl 8 ay hapis
Taksici cinayetinde sanığa ağırlaştırılmış müebbet ve 17 yıl 8 ay hapis İzmir'deki taksici cinayetinde, cani katile ağırlaştırılmış müebbet ve 17 yıl 8 ay hapis...
Özel yurtta cinsel istismar skandalı
Özel yurtta cinsel istismar skandalı Antalya'da özel bir yurtta kalan 10 erkek öğrenciye yönelik taciz ve istismarda bulunduğu iddia edilen eğitmen G.R.U. hakkında toplam 94 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Mağdur öğrencilerin ifadeleri, hazırlanan iddianamede yer aldı.
Doktor Meral Meryem Çalık hasta kurbanı oldu!
Doktor Meral Meryem Çalık hasta kurbanı oldu! İstanbul’da “Bu kadar da olmaz” dedirten bir dolandırıcılık vakası meydana geldi. Levent B. isimli şüpheli, eşi Semra B.’nin doğumunu gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Doktor Meral Meryem Çalık’ı, çocuklarına burs verme vaadiyle dolandırdı.
Uğur Kurt'un ölümüyle ilgili tekrar görülen davada sanık polise 2 yıl 6 ay hapis
Uğur Kurt'un ölümüyle ilgili tekrar görülen davada sanık polise 2 yıl 6 ay hapis İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanık Sezgin K. Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile maktul Uğur Kurt’un eşi Narin Kurt ve taraf avukatları katıldı.
Adnan Oktar'ın cezaevi değiştirildi
Adnan Oktar'ın cezaevi değiştirildi Silahlı suç örgütü lideri Adnan Oktar, Erzurum Dumlu Cezaevi’nden Van F tipi yüksek güvenlikli cezaevine gönderildi.