hapis cezası


İşe yerleştirme vaadiyle 3,5 milyon liralık dolandırıcılığa 2 tutuklama
İşe yerleştirme vaadiyle 3,5 milyon liralık dolandırıcılığa 2 tutuklama Isparta'da 60'a yakın kişiyi kamu kurumlarında işe yerleştirme vaadiyle yaklaşık 3,5 milyon lira dolandırdığı belirlenen Erkan Akdeveci ve Ali Yılmaz, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
CHP binası yakınında ateş eden şüpheliye toplam 9 ay hapis
CHP binası yakınında ateş eden şüpheliye toplam 9 ay hapis CHP İstanbul İl Başkanlığı binası yakınlarında silahla hava ateş ettikten sonra kaçan ve Sultangazi'de yakalanan Emre D. "Korku, kaygı veya panik yaratabilecek tarzda silahla ateş etme" ve "Ruhsatsız silah bulundurma" suçlarından toplam 9 ay hapis ve 300 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Doğukan Manço'ya sesini taklit eden dolandırıcılar soruldu
Doğukan Manço'ya sesini taklit eden dolandırıcılar soruldu Doğukan Manço'nun sesini taklit ederek Ahmet Güvenç'i 2015'te bin lira dolandıran çete yakalandı.
Takip ettikleri genç kadını gasp ettiler
Takip ettikleri genç kadını gasp ettiler Diyarbakır'da takip ettikleri genç kadının konuşurken cep telefonunu alıp kaçan, kamera görüntülerinden kimlikleri tespit edilen 4 şüpheli, yakalanıp, tutuklandı. Kapkaç anı ise KGYS ve güvenlik kameralarına yansıdı.
Beraat isteyenler şimdi 'Cezamı onaylayın' diyor!
Beraat isteyenler şimdi 'Cezamı onaylayın' diyor! Mahkumlar, örtülü af niteliğindeki infaz düzenlemesinden yararlanmak için “temyizden feragat” dilekçesi yağdırmaya başladı. Yargının iş yükü katlandı.
Merdan Yanardağ'dan kendisini icraya veren Sezen Aksu'ya sert tepki
Merdan Yanardağ'dan kendisini icraya veren Sezen Aksu'ya sert tepki Cezaevinde bulunan TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, "Sezen Aksu merak etmesin haciz yoluyla istediği parayı öderim. O da bir yerlere ‘bağış’ gösterisi yapabilir. Geriye de bugünkü cehennemin yolunu döşeyenlerden Sezen Aksu’nun utancı kalır" dedi.
Çürük binada 105 kişi öldü davada tutuklu sanık kalmadı!
Çürük binada 105 kişi öldü davada tutuklu sanık kalmadı! 6 Şubat depremlerinde yerle bir olan 10 katlı Bilge Sitesi A Blok, 105 kişiye mezar oldu. Bilirkişi binanın yapımı ile ilgili 22 eksik tespit etti. 4 sanıklı davanın tek tutuklu sanığı cezaevinden çıktı.