hapis cezası


Hırsızlık 7 kat, kaçakçılık 9 kat, cinayet 6 kat, cinsel suçlar 10 kat arttı! Türkiye'de adeta suç patlaması yaşanıyor. Cezaevlerine giren hükümlülerle ilgili veriler ekonomideki bozulmayı ve toplumdaki çürümeyi gözler önüne seriyor.
Yüksek ses uyarısı yapan kadın sağlık görevlisine öldüresiye dayak! İstanbul Beşiktaş'taki bir hastanede cep telefonunda yüksek sesle konuştuğu için uyardığı hasta tarafından feci şekilde darp edilen sağlık memuru Merve B.'nin (33) şikayeti üzerine dava açıldı.
Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'a cezaevi yolu gözüktü Şarkıcı Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'a 9 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası çıktı.
Forex dolandırıcılığı operasyonu! İstanbul'da kurdukları yasadışı foreks şirketi üzerinden yüksek kâr vaadiyle dolandırıcılık yaptıkları ileri sürülen altı şüpheli düzenlenen operasyonla yakalandı.
Kavga senaryolu soyguna 10 tutuklama! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında, döviz bürosu ve banka çıkışlarından sonra vatandaşların etrafını sarıp organize edilen kavga senaryosu sırasında üzerlerindeki paralarını alan 21 şüpheliden 10’u tutuklandı.
Yusuf Hakan Özbilgin tutuklandı! MİT ve Emniyet'in ortak operasyonu sonucu Savunma Sanayii Başkanlığına (SSB) ait projeleri sızdırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ve daha önce İnsansız ve Akıllı Sistemler Dairesi Proje Müdürlüğü yapan Yusuf Hakan Özbilgin tutuklandı.
Fuhuş tuzağına 34.5 yıl hapis istemi İstanbul'da kan donduran fuhuş tuzağına 34.5 yıl hapis istemi...