hapis cezası

Fatih Altaylı'dan Polat çiftine dair çarpıcı satırlar
Fatih Altaylı'dan Polat çiftine dair çarpıcı satırlar Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezleri sahibi Dilan Polat ve Engin Polat hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Polat ailesinin mal varlığına el konuldu ve önceki gün tutuklanarak cezaevine gönderildiler.
Polat çiftinin araçları yediemin otoparkında
Polat çiftinin araçları yediemin otoparkında Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yapılan operasyon kapsamında el konulan otomobiller Zeytinburnu'ndaki yediemin otoparkında görüntülendi.
Kapılarını zorlayarak girdikleri 15 daireden 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptılar
Kapılarını zorlayarak girdikleri 15 daireden 2 milyon TL’lik hırsızlık yaptılar Adana'da yüzlerini başörtüsü ile gizleyip, kapılarını zorlayarak girdikleri 15 apartman dairesinden 2 milyon TL’lik hırsızlık yapan Mine A. (19), Pınar G. (18) ve L.G. (17), Osmaniye’de yakalandı.
Engin ve Dilan Polat'ın ifadeleri ortaya çıktı
Engin ve Dilan Polat'ın ifadeleri ortaya çıktı Engin Polat ve Dilan Polat'ın hakimlikteki ifadeleri ortaya çıktı.
Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı
Dilan Polat - Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 18 şüpheliden 12'si tutuklandı.
Bebeğini fındık bahçesine gömen anneden şaşırtan ifade
Bebeğini fındık bahçesine gömen anneden şaşırtan ifade Ordu'da bebeğini fındık bahçesine gömen Bilge Çapa: "İlaçlardan dolayı bazı olayları hatırlamıyorum..."
Uyuşturucu satan babaanne ve torununa tutuklama, kızına ev hapsi
Uyuşturucu satan babaanne ve torununa tutuklama, kızına ev hapsi Karaman'da, uyuşturucu sattığı iddiasıyla gözaltına alınan babaanne Z.K., kızı A.K. ve torunu M.K. gözaltına alındı. Babaanne ile torunu tutuklanırken, 1 hafta önce doğum yaptığı belirlenen kızına ise ev hapsi cezası verildi.