Ece Erken'in işine son mu verildi?..

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının moderatörü Ece Erken, geçtiğimiz haftalarda boşanma davası süren evli bir erkekle ilişki yaşadığını itiraf etmişti. Gündeme bomba gibi düşen bu olaydan sonra Erken'in işine son verildiği iddia edildi.

Ece Erken'in işine son mu verildi?..

Ece Erken, evli avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından sevgilisinin aylar önce boşanma davası açtığını öne sürerek kendisini savunmuştu.

Ece Erken'in işine son mu verildi?..

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Hanım da yaklaşık 3 ay önce bu ilişkiden haberdar olmuştu.

BENAN MAHMUTYAZICIOĞLU SONUNDA PATLADI!.. (HABER LİNKİ)

Benan Mahmutyazıcıoğlu Erken'in açıklamalarının ardından kocasıyla birlikte pozlarını paylaşarak Erken'in iddia ettiği tarihlerde ayrılığın olmadığını söylemişti.

MedyaRadar'ın haberine göre Ece Erken’in yasak aşk iddialarını gündeme gelmesinin ardından "Söylemezsem Olmaz" programından kovulduğu öne sürüldü. iddiaya göre "Söylemezsem Olmaz" programının diğer sununcusu olan Bircan Bali de bundan sonra programda olmayacak.

Sosyal medyada bu dedikoduların yayılmasının ardından Erken hemen bir paylaşım yaptı. Ece Erken iddiaları yalanlarken pazartesi Bircan Bali ile yayında olacaklarını açıklayarak "Asılsız dedikodulara inanmayın. Bir de kendi yazdıkları senaryolara inananlar var; isim bile bulmuşlar tövbe tövbe..." ifadelerinde bulundu.

Ece Erken'in işine son mu verildi?.. - Resim : 2

Ece Erken'in işine son mu verildi?.. - Resim : 3