Bircan Bali


Pınar Eliçe'den Hadise için şoke eden benzetme: "Allah'ım inşallah biplenmiştir"
Pınar Eliçe'den Hadise için şoke eden benzetme: "Allah'ım inşallah biplenmiştir" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Hadise için şoke eden bir benzetmede bulunan Pınar Eliçe, saniyeler içinde pişman olarak "Allah'ım inşallah biplenmiştir" diye dua etti.
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" canlı yayında şaşırtan anlar yaşandı.
Bircan Bali ve Gülşah Saraçoğlu saç saça kavga mı etti?
Bircan Bali ve Gülşah Saraçoğlu saç saça kavga mı etti? Bircan Bali ile modacı Gülşah Saraçoğlu'nun pişti oldukları gece kulübünde saç saça kavga ettikleri iddia edildi.
Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?
Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu aşk mı yaşıyor? Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasında neler oluyor?
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın"
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Ebru Şancı ve Bircan Bali; Uraz Kaygılaroğlu'nun ilişkilerini ve özelini masaya yatırdı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç fotoğrafları silmedi!
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç fotoğrafları silmedi! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yaz yaptıkları görkemli düğünle evlenmiş ancak geçtiğimiz günlerde boşanmıştı.
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor?
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor? Uraz Kaygılaroğlu'nun Gülcan Arslan, Berrak Tüzünataç ve Yasemin Allen gibi güzellerle kısa süren beraberliklerinin nedenini Ebru Şancı açıkladı.