Bircan Bali


Makyajsız ve filtresiz Bircan Bali'yi kimse tanıyamadı
Makyajsız ve filtresiz Bircan Bali'yi kimse tanıyamadı Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Bircan Bali'yi plajda doğal haliyle görenler tanıyamadı.
Ece Erken hüzünleri İstanbul'da bıraktı
Ece Erken hüzünleri İstanbul'da bıraktı Eşinin vefatının ardından sıkıntılı günler geçiren Ece Erken, Bodrum’da moral tatiline çıktı. Güzel sunucunun keyifli halleri, “Hayata döndü” yorumları yaptırdı.
Magazin yorumcusu Bircan Bali hakkında son dakika gelişmesi
Magazin yorumcusu Bircan Bali hakkında son dakika gelişmesi Ekranda magazin yorumculuğu yapan Bircan Bali cephesinde flaş gelişme...
Yıldız Tilbe üç isim hakkında suç duyurusunda bulundu
Yıldız Tilbe üç isim hakkında suç duyurusunda bulundu Yıldız Tilbe; Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'ya suç duyurusunda bulundu.
Mahkemeden Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok!
Mahkemeden Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'ye şok! Sevilen sanatçı Gülşen, 'Söylemezsem Olmaz' ismindeki programda şahsını hedef gösterip hakaret ettikleri için bir ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdığı magazin yorumcuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto mahkemeye itirazda bulundu. Mahkeme konuyla ilgili kararını verdi.
Gülşen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil için harekete geçti!
Gülşen Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil için harekete geçti! Sevilen sanatçı Gülşen, Söylemezsem Olmaz yorumcuları Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil'in kişilik haklarına saldırdıklarını gerekçe göstererek 1 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı.
Savcıdan Reynmen'i sevindiren mütalaa
Savcıdan Reynmen'i sevindiren mütalaa Reynmen lakaplı şarkıcı Yusuf Aktaş'ın sunucu Bircan Bali'ye tehdit ve hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, savcı değişikliği nedeniyle yeni mütalaa hazırlandı. Yeni mütalaada suç unsurları oluşmadığı gerekçesiyle Reynmen'in cezalandırılmaması talep edildi.