Bircan Bali


Canlı yayında ilginç sohbet! Ebru Şancı: "Evini dilinle temizlerim dediler"
Canlı yayında ilginç sohbet! Ebru Şancı: "Evini dilinle temizlerim dediler" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Gülben Ergen'in ayaklarına gelen iltifatları paylaşması konuşulurken Ebru Şancı ve Pınar Eliçe'den ilginç açıklamalar geldi.
Pınar Eliçe'den Hadise ve Murda hakkında bomba iddia! 'Kameralar kapalıyken...'
Pınar Eliçe'den Hadise ve Murda hakkında bomba iddia! 'Kameralar kapalıyken...' Hadise ve Murda arasındaki aşk dedikoduları alevlendi. Birlikte klip çeken ve sonrasında konser veren ikilinin samimi halleri dikkat çekti.
Pınar Eliçe'den Hadise için şoke eden benzetme: "Allah'ım inşallah biplenmiştir"
Pınar Eliçe'den Hadise için şoke eden benzetme: "Allah'ım inşallah biplenmiştir" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Hadise için şoke eden bir benzetmede bulunan Pınar Eliçe, saniyeler içinde pişman olarak "Allah'ım inşallah biplenmiştir" diye dua etti.
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" canlı yayında şaşırtan anlar yaşandı.
Bircan Bali ve Gülşah Saraçoğlu saç saça kavga mı etti?
Bircan Bali ve Gülşah Saraçoğlu saç saça kavga mı etti? Bircan Bali ile modacı Gülşah Saraçoğlu'nun pişti oldukları gece kulübünde saç saça kavga ettikleri iddia edildi.
Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?
Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu aşk mı yaşıyor? Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasında neler oluyor?
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın"
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Ebru Şancı ve Bircan Bali; Uraz Kaygılaroğlu'nun ilişkilerini ve özelini masaya yatırdı.