Bircan Bali

Sibel Can hakkında bomba aşk iması!
Sibel Can hakkında bomba aşk iması! Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında şarkıcı Sibel Can hakkında merak uyandıran bir aşk imasında bulunuldu.
Eşi, Bircan Bali'yi neden takipten çıkardı?
Eşi, Bircan Bali'yi neden takipten çıkardı? Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının ünlü yorumcusu Bircan Bali, geçtiğimiz Eylül ayında uzun süredir aşk yaşadığı Avukat Ömer Gezen ile dünya evine girmişti.
Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede ve nasıl görüldü?
Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede ve nasıl görüldü? Aylardır ayrı evlerde yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, sarmaş-dolaş objektiflere takıldı.
Bircan Bali: "Hadise'yi şamar oğlanına çevirdiniz"
Bircan Bali: "Hadise'yi şamar oğlanına çevirdiniz" "Söylemezsem Olmaz" programının ünlü yorumcusu Bircan Bali'den Hadise'ye destek...
Serenay Sarıkaya'dan Ece ve Bircan'a 100 bin TL’lik dava!
Serenay Sarıkaya'dan Ece ve Bircan'a 100 bin TL’lik dava! Serenay Sarıkaya, ‘Söylemezsem Olmaz’de ‘Defne Samyeli-Cem Yılmaz aşkını Serenay Sarıkaya bitirdi’ haber yaptıkları iddiasıyla sunucular Ece Erken ile Bircan Bali hakkında 100 bin TL’lik tazminat davası açtı.
Bircan Bali'den Defne Samyeli'ne zehir zemberek sözler
Bircan Bali'den Defne Samyeli'ne zehir zemberek sözler "Söylemezsem Olmaz" programının ünlü yorumcusu Bircan Bali'den Defne Samyeli'ne çok sert tepki...
Bircan Bali: "Kubilay Aka'nın totosu kalktı"
Bircan Bali: "Kubilay Aka'nın totosu kalktı" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcusu Bircan Bali, Kubilay Aka hakkında yorum yaparken"Bu çocuğun totosu kalktı" şeklinde bir ifadede bulundu.