Bircan Bali küplere bindi: "Edebiyata gelince hepiniz İbn-i Sina'sınız"

"Söylemezsem Olmaz" programında Bircan Bali, sosyal medya hesabından tepki çeken paylaşımlarda bulunan Şeyma Subaşı'na verdi veriştirdi.

Bircan Bali küplere bindi: "Edebiyata gelince hepiniz İbn-i Sina'sınız"

Depremin acısıyla büyük üzüntü yaşadığımız günlerde Şeyma Subaşı'nın paylaşımları tepki çekti.

Bircan Bali küplere bindi: "Edebiyata gelince hepiniz İbn-i Sina'sınız"

400 bin takipçi kaybeden Şeyma Subaşı, gelen tepkilerin ardından Kur'an-ı Kerim okuduğu anları paylaştı.

Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Bircan Bali, "Şeyma Subaşı bu süreçte hayatından hiç ödün vermedi. Paylaşımlarından da ödün vermedi. 400 bin takipçi kaybettikten sonra da biraz çark etti galiba. Bircan Bali küplere bindi: "Edebiyata gelince hepiniz İbn-i Sina'sınız" - Resim : 2Sadakanı göstermiyorsan dansını da göstermeyiver ya! Bu kadar izole yapmayı biliyorsan her şeyi dansını da gizli yapabilirsin. Gözümüze soktuğun dansından sonra Bakara suresiyle bize ders vermeye kalkma. Bir elin verdiğini diğer el görmez ama dansını da gösterme o zaman öf! Edebiyata gelince hepiniz İbn-i Sina'sınız."

 

İBN-İ SİNA KİMDİR?

İbn Sînâ veya Ebu Ali Sînâ ya da Batılıların söyleyişiyle Avicenna, İslam'ın Altın Çağı döneminin en önemli doktorlarından, astronomlarından, düşünürlerinden, yazarlarından ve bilginlerinden biri olarak kabul edilen Fars polimat ve "polimerik erken tıbbın babası" olarak bilinen hekimdir.