Beyaz TV


Elif Karlı: "Eşimin öldüğünden habersizdim ama hüngür hüngür ağlıyordum"
Elif Karlı: "Eşimin öldüğünden habersizdim ama hüngür hüngür ağlıyordum" Elif Karlı, geçtiğimiz haftalarda eşinin ölümüyle sarsıldı. Ünlü şarkıcının Tokat Cezaevi'nde bulunan eşi Ahmet Cengiz Karlı, geçirdiği kalp krizi sonucu 57 yaşında hayatını kaybetti.
Çağla Şıkel ve Alişan birbirine mi girdi? Bomba iddia!
Çağla Şıkel ve Alişan birbirine mi girdi? Bomba iddia! Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Çağla Şıkel ve Alişan hakkında olay iddia...
Rasim Ozan Kütahyalı yayına sarhoş mu çıktı?
Rasim Ozan Kütahyalı yayına sarhoş mu çıktı? Rasim Ozan Kütahyalı’nın canlı yayında söylediği sözler dikkat çekti. Kütahyalı, "İsteseydim İstanbul ve Ankara’yı CHP alamazdı" dedi.
Evli türkücü evli sosyetikle işi pişirdi! Aldatılan eş kalp krizi geçirdi!
Evli türkücü evli sosyetikle işi pişirdi! Aldatılan eş kalp krizi geçirdi! Uzun yıllardır evli olan türkücü bey ile yine uzun yıllardır evli olan evli sosyetiğin aşkları magazin dünyasına bomba gibi düştü.
Kadriye Deniz'i şoke eden haber! Samar Dadgar ve Özcan Deniz gizlice evlendi!
Kadriye Deniz'i şoke eden haber! Samar Dadgar ve Özcan Deniz gizlice evlendi! Eski eşiyle verdiği velayet savaşı, ilişkilerinin evliyken başladığı iddiaları, müstakbel kayınvalidesi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edilmesi derken; aşklarına devam eden Özcan Deniz ve Samar Dadgar hakkında ağızları açık bırakan yeni bir iddia daha ortaya atıldı.
Şebnem Ferah ve Tan Taşçı arasında şaşırtan dedikodu!
Şebnem Ferah ve Tan Taşçı arasında şaşırtan dedikodu! Şebnem Ferah ve Tan Taşçı'nın adı şaşırtan bir dedikoduda buluştu.
Hafsanur Sancaktutan bileklerini göstermek zorunda kaldı
Hafsanur Sancaktutan bileklerini göstermek zorunda kaldı "Söylemezsem Olmaz" programında Bircan Bali; Hafsanur Sancaktutan'ın önce ilaç içip, sonra da bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu iddia etmişti.