Beyaz TV


Aysun Kayacı'dan yıllar sonra ilk görüntü
Aysun Kayacı'dan yıllar sonra ilk görüntü Bir dönem podyum ve ekranda fırtınalar estiren Aysun Kayacı; uzun yıllar sonra ilk defa görüntülendi.
Mehmet Aslan Beyaz Magazin'i tehdit mi ettirdi?
Mehmet Aslan Beyaz Magazin'i tehdit mi ettirdi? Mehmet Aslan aşk hayatıyla ilgili söylentileri ekrana taşıyan "Beyaz Magazin"i tehdit mi ettirdi?
Pınar Eliçe'ye 'Yazıklar olsun' dedirten Buse Varol-Alişan haberi
Pınar Eliçe'ye 'Yazıklar olsun' dedirten Buse Varol-Alişan haberi Buse Varol’un annesi Birsen Özgan dünürü, Alişan’ın annesi Suzan Tektaş’ı ve Alişan’ın merhum kardeşi Selçuk Tektaş’ın eşi Merve Tektaş’ı takipten çıkardı.
İbrahim Tatlıses'ten oğlu Ahmet Tatlı'ya zehir zemberek sözler
İbrahim Tatlıses'ten oğlu Ahmet Tatlı'ya zehir zemberek sözler Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Magazin' programına telefonla bağlanan Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı. Tatlıses,"Vurulduğum gün Ahmet gidip şirkettin kasasındaki paraları boşalttı" iddiasını dile getirdi.
Canlı yayındaki 'cin çıkarma seansı' sosyal medyada olay oldu
Canlı yayındaki 'cin çıkarma seansı' sosyal medyada olay oldu Beyaz TV’deki “Her Açıdan” programının stüdyosunda Sercan Kahveci’nin sunumuyla “Her Açıdan” adlı Youtube kanalına kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman katıldı.
Pınar Eliçe'ye canlı yayında büyük sürpriz!
Pınar Eliçe'ye canlı yayında büyük sürpriz! "Beyaz Magazin" ile ekrana gelen ses sanatçısı Pınar Eliçe; bu sabah program ekibinin sürpriziyle büyük şaşkınlık yaşadı...
Pınar Eliçe masanın üstüne düştü!
Pınar Eliçe masanın üstüne düştü! Sempatisi ve zarafetiyle hayranlık uyandıran sevilen sanatçı Pınar Eliçe, izleyenleri şaşırttı...