Beyaz TV


Pınar Eliçe: "Özcan Deniz'e çok ayar oldum"
Pınar Eliçe: "Özcan Deniz'e çok ayar oldum" Beyaz TV'de ekrana gelen "Beyaz Magazin" programında Pınar Eliçe'den ses getirecek Özcan Deniz - Feyza Aktan yorumu geldi.
Beyaz Magazin bugün Beyaz TV'de başladı!
Beyaz Magazin bugün Beyaz TV'de başladı! Yaz klasiği "Beyaz Magazin" bu yaz boyunca, Pınar Eliçe, Didem Delen ve Bilal Özcan'la gündemi belirleyecek…
Pınar Eliçe, Didem Delen ve Bilal Özcan magazin gündemine yön verecek
Pınar Eliçe, Didem Delen ve Bilal Özcan magazin gündemine yön verecek Yaz klasiği "Beyaz Magazin" bu yaz boyunca, Pınar Eliçe, Didem Delen ve Bilal Özcan'la gündemi belirleyecek…
Mustafa Sarıgül Beyaz Tv muhabiri ile kapıştı!
Mustafa Sarıgül Beyaz Tv muhabiri ile kapıştı! Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, röportaj sırasında Beyaz Tv muhabiriyle kapıştı.
Beyaz TV sunucusu hayatına son veren yurttaşları böyle hedef aldı!
Beyaz TV sunucusu hayatına son veren yurttaşları böyle hedef aldı! Melih Gökçek’in televizyon kanalı olan Beyaz TV’de program sunan Tahir Sarıkaya’nın ekonomik sıkıntılar nedeniyle hayatına son veren yurttaşları hedef alan ifadeleri sosyal medyada tepki topladı.
Beyaz TV'nin futbol programı tepki çekti
Beyaz TV'nin futbol programı tepki çekti Melih Gökçek’in sahibi olduğu Beyaz TV'de ekrana gelen "Derin Futbol" programı yaptığı son yayında kamuoyundan tepki çekti.
Ahmet Çakar'dan Hande Sümertaş'a şok tehdit!
Ahmet Çakar'dan Hande Sümertaş'a şok tehdit! Eski hakem Ahmet Çakar, Hande Sümertaş'a canlı yayında "Bir daha saçının başının oynadığını hissedersem seni üzerim" ifadelerini kullandı.