Beyaz TV

Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın"
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Ebru Şancı ve Bircan Bali; Uraz Kaygılaroğlu'nun ilişkilerini ve özelini masaya yatırdı.
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor?
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor? Uraz Kaygılaroğlu'nun Gülcan Arslan, Berrak Tüzünataç ve Yasemin Allen gibi güzellerle kısa süren beraberliklerinin nedenini Ebru Şancı açıkladı.
Lüks saatiyle şov yapan Hadise hakkında bomba iddia!
Lüks saatiyle şov yapan Hadise hakkında bomba iddia! Şarkıcı Hadise, değeri 40 bin dolar olduğu söylenen saatiyle sosyal medyada şov yapınca dedikodu kazanı kaynadı.
Pınar Eliçe: "Kibariye kanlar içinde kalmış, felaket!"
Pınar Eliçe: "Kibariye kanlar içinde kalmış, felaket!" Mersin'de bir etkinlikte sahne alan şarkıcı Kibariye, üzerine koşan hayranı nedeniyle sahneden düşerek yaralandı.
Pınar Eliçe, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın neden boşanacaklarını açıkladı
Pınar Eliçe, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın neden boşanacaklarını açıkladı Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın boşanacakları haberi üzüntü yaratmıştı.
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül'ün tarikat iddiasında şoke eden 'Kerimcan' detayı Neslihan Atagül'ün ile Kadir Doğulu'nun tarikatı ifşalanmış; açık ilişki ve çok eşlilik iddiaları olay olmuştu...
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı
Kadir Doğulu - Neslihan Atagül gerçeğini açıkladılar! Detaylar çok 'derin' çıktı Kadir Doğulu'nun Alaçatı'da iki kadınla eğlenme görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Neslihan Atagül kocasının kendisini aldattığına inanmazken, olayın detaylarının çok daha derin olduğu ortaya çıktı.