Beyaz TV

Pınar Eliçe'yi şaşırtan "Ağızdan mı öpüştün?" sorusu! 'Nereden öpecektim?' dedi
Pınar Eliçe'yi şaşırtan "Ağızdan mı öpüştün?" sorusu! 'Nereden öpecektim?' dedi Sevilen sanatçı Pınar Eliçe, Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programına yorumları ve sempatik hareketleriyle damgasını vuruyor.
Oğuzhan Koç alyansı çıkardı! Pınar Eliçe: "Gidişatı iyi görmüyorum!"
Oğuzhan Koç alyansı çıkardı! Pınar Eliçe: "Gidişatı iyi görmüyorum!" Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in evliklerinde sorun yaşadıkları haberleri gündemdeki yerini koruyor.
Uğur Akkuş ve Gül Gölge arasında neler oluyor? 'Ofisin güvenlik kamerası..'
Uğur Akkuş ve Gül Gölge arasında neler oluyor? 'Ofisin güvenlik kamerası..' Hayatında büyük üzüntüler yaşayan Ebru Şallı’nın Uğur Akkuş’tan da boşanacağı iddia edildi. İkili, ‘sorun var ama ayrılık yok’ dese de dün ortaya atılan bir iddia, akılları karıştırdı. İddalara göre Akkuş, sık sık Şişli’deki ofisinde eski sunucu Gül Gölge ile bir araya geliyor.
Pınar Eliçe'den uzun boylu erkekler için bomba açıklama: "Akılları orada oluyor"
Pınar Eliçe'den uzun boylu erkekler için bomba açıklama: "Akılları orada oluyor" Güzel ve başarılı sanatçı Pınar Eliçe; yorumlarıyla "Söylemezsem Olmaz" programına damga vuruyor.
Ebru Şancı estetik yaptıran Safiye Soyman'ı Teletubbi'ye benzetti!
Ebru Şancı estetik yaptıran Safiye Soyman'ı Teletubbi'ye benzetti! Son estetikli görüntüsüyle sosyal medyada poz veren Safiye Soyman'a "Söylemezsem Olmaz" yorumcularından olay benzetmeler geldi.
Batuhan Karacakaya ve Ayşe Aslanpay hakkında flaş iddia! "Manevi bağları..."
Batuhan Karacakaya ve Ayşe Aslanpay hakkında flaş iddia! "Manevi bağları..." 25 yaşındaki Batuhan Karacakaya, Ayşe Aslanpay ile aşka yelken açmıştı. Batuhan Karacakaya, geçtiğimiz yıldan beri aşk yaşadığı Ayşe Aslanpay yollarını ayırmıştı.
Magazin kulislerini sallayan yasak aşk iddiası! Birlikte program yapıyorlar!
Magazin kulislerini sallayan yasak aşk iddiası! Birlikte program yapıyorlar! Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında ekrana getirilen yasak aşk iddiası olay yarattı.