Şeuma Subaşı


Şeyma Subaşı ve Hakan Sabancı birlikte sobelendi Magazin dünyası son günlerde Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı’nın flörtünü konuşuyor.
Arzu Sabancı'dan çok sert Şeyma Subaşı çıkışı! Dila Tarkan'ın düğününde yakınlaştığı ve aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı ile Hakan Sabancı magazin gündemine bomba gibi düştü. Önceki gün Bebek'te objektiflere takılan Şeyma Subaşı, Hakan Sabancı ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.
Şeyma Subaşı - Hakan Sabancı yakınlaşmasına 'kertenkele'li yorum Hakan Sabancı, Mısırlı aşkından ayrılan Şeyma Subaşı'nı önce Instagram'da yakın markaja aldı.
Şeyma Subaşı - Hakan Sabancı dedikodusu iyice alevlendi Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından yurt dışına yerleşen ve Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile evlenmesi beklenen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından ayrıldıklarını duyurmuştu.
Şeyma Subaşı hakkında bomba İngiltere dedikodusu! Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile ayrılıp İstanbul'a geldi.
Şeyma Subaşı 'hayata bakış açısını' açıkladı Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı 1.5 yıldır flört ettiği Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den 10 gün önce bir kez daha ayrıldı.
Şeyma Subaşı'nın Meedo'sunun yeni gözdesi Şeyma'nın kopyası Şeyma Subaşı aşkını bitiren Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi, çapkınlık turlarına başladı.