Şeuma Subaşı


Şeyma Subaşı'ndan Acun'lu paylaşım Mısırlı Mohammed Alsaloussi'nin açıklamalarıyla gündemde olan Şeyma Subaşı'ndan şaşırtan bir paylaşım geldi. Subaşı eski eşi Acun Ilıcalı ve kardeşi Kübra Açıl'ın pozlarını sayfasından paylaştı.
Şeyma Subaşı'nın sevgilisi 'Meedo' ilk defa konuştu Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi konuştu: "Şeyma ile yaşam tarzlarımız farklı..."
Tektaşını tekrar takan Şeyma Subaşı'dan kıssadan hisse! Geçtiğimiz günlerde Mısırlı sevgilisinden ayrıldığını açıklayan Şeyma Subaşı, kısa bir süre sonra Mohammed Alsaloussi ile barışmıştı.
Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle barıştı mı? Geçtiğimiz günlerde Mısırlı sevgilisinden ayrıldığını ve bebeğini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı'dan kafa karıştıran bir paylaşım geldi.
Şeyma Subaşı doğum günü paylaşımıyla gündem oldu Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile evleneceği konuşulan ancak Alsaloussi'nin dolandırıcı olduğunu öğrenince büyük şok yaşadığı söylenen Şeyma Subaşı, sosyal medyada konuşulmaya devam ediliyor.
Şeyma Şubaşı: "50 metrelik yat istiyorum" Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı'nın son tartışması 'tekne' oldu. İddialara göre Subaşı Bodrum'a 30 metrelik yatla gelmek isteyen erkek arkadaşına "50 metrelik yat istiyorum" dedi.
Şeyma Subaşı’dan ayrılık sonrası yeni paylaşım! Evlenmek üzere olduğu Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile ayrıldıklarını açıklayan Şeyma Subaşı, yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.