Şeuma Subaşı


Servetlik hediyeyi kapan Şeyma Subaşı havalara uçtu
Servetlik hediyeyi kapan Şeyma Subaşı havalara uçtu Servet değerinde bir çantayı sosyal medya hesabından paylaşan Şeyma Subaşı herkesi şaşırttı...
Şeyma Subaşı'nın Meedo paylaşımları takipçilerine gına getirdi!
Şeyma Subaşı'nın Meedo paylaşımları takipçilerine gına getirdi! Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sevgilisiyle yeni bir pozunu daha 3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı
Pınar Eliçe: "Hiç bir aile oğlunun Şeyma Subaşı ile birlikte olmasını istemez"
Pınar Eliçe: "Hiç bir aile oğlunun Şeyma Subaşı ile birlikte olmasını istemez" Beyaz TV'de ekrana gelen "Beyaz Magazin" programına bugün Pınar Eliçe'nin Şeyma Subaşı hakkında yaptığı yorumları damga vurdu.
Şeyma Subaşı o hakaretleri affetmedi
Şeyma Subaşı o hakaretleri affetmedi Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendi fotoğraflarını kullanarak oluşturulan birden fazla sosyal medya hesabını ihbar etti.
Acun Ilıcalı: "Şeyma ile hiçbir problemim yok"
Acun Ilıcalı: "Şeyma ile hiçbir problemim yok" Acun Ilıcalı, Bodrum'da bir mekanda eşi Şeyma Subaşı'yla kavga ettikleri yönünde çıkan haberlere ilişkin ilk kez konuştu.
Şeyma Subaşı'nın adı tekstilci Selim Şankaya ile anılıyor
Şeyma Subaşı'nın adı tekstilci Selim Şankaya ile anılıyor Paris tatili sonrası soluğu Bodrum'da alan Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı ile herkesin içinde kavga etmişti. Paris tatili sonrası soluğu Bodrum'da alan Şeyma Subaşı, ünlü bir tekstilci ile anılıyor.
Şeyma Subaşı servetlik kıyafetiyle gündem yarattı
Şeyma Subaşı servetlik kıyafetiyle gündem yarattı Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, Bodrum'da tatil yapıyor.