Şeuma Subaşı


Şeyma Subaşı son paylaşımıyla yine şaşırtmayı başardı
Şeyma Subaşı son paylaşımıyla yine şaşırtmayı başardı Lüks hayatıyla hava atmayı seven Şeyma Subaşı, "İnsanların sadece statü peşinde koşmalarını görmek çok üzücü" sözleriyle sosyal medyada alay konusu oldu.
Şeyma Subaşı ile Meedo evleniyor!
Şeyma Subaşı ile Meedo evleniyor! Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile kısa bir ayrılık süreci geçiren Subaşı, ikinci kez barıştı ve mutluluklarını evlilikle taçlandırma kararı aldı.
Ebru Gündeş'in aşkı Rassan'dan Şeyma Subaşı'na 50 bin dolarlık armağan!
Ebru Gündeş'in aşkı Rassan'dan Şeyma Subaşı'na 50 bin dolarlık armağan! Şarkıcı Ebru Gündeş ile evlilik yolunda olduğu söylenen 28 yaşında Iraklı bir iş adamı Rassan Khoshnaw hakkında son iddia magazin gündemine bomba gibi düştü.
Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu test sonucu çıktı
Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu test sonucu çıktı Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu içtiği iddia edilen görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü. İddiaların odağındaki Şeyma Subaşı uyuşturucu testine girdi.
Kafa karıştıran görüntü Şeyma Subaşı'na pahalıya patladı
Kafa karıştıran görüntü Şeyma Subaşı'na pahalıya patladı Mısırlı sevgilisiyle Meedo ile eğlenen Şeyma Subaşı'nın partide görüntüleri sosyal medyada ortaya çıktı.
Şeyma Subaşı'ndan kafa karıştıran görüntü
Şeyma Subaşı'ndan kafa karıştıran görüntü Mısırlı sevgilisi Meedo ile barışan Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz Cuma akşamı katıldığı özel bir partideki görüntüleri olay oldu.
Meedo'dan müjdeli haberi alan Şeyma Subaşı sevince boğuldu!
Meedo'dan müjdeli haberi alan Şeyma Subaşı sevince boğuldu! Şeyma Subaşı bir dediğini iki etmeyen Meedo lakaplı milyarder sevgilisinden gelen müjdeli haberle bugünlerde çocuklar gibi şen...