Şeuma Subaşı


Şeyma Subaşı ve Meedo'dan 'Evliliğimiz 4 ayda bitti' kutlaması
Şeyma Subaşı ve Meedo'dan 'Evliliğimiz 4 ayda bitti' kutlaması Şeyma Subaşı uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikâh masasına oturdu. Çifte bu mutlu günlerinde çok az sayıda davetli eşlik etti. 2021 yılında Ibiza'da evlilik teklifi alan Subaşı 2023 yılında Fas'ta dünyaevine girdi. Çift geçen hafta boşandı.
Şeyma Subaşı boşanmanın ardından ne yaptı?
Şeyma Subaşı boşanmanın ardından ne yaptı? Şeyma Subaşı ile Meedo'nun, 4 aylık evliliği, dün Beykoz Adliyesi'nde sabah saat 09.00'da başlayan ve 15 dakika süren duruşma ile bitti.
5 ay önce evlenen Şeyma Subaşı boşandı
5 ay önce evlenen Şeyma Subaşı boşandı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile yaklaşık 5 ay önce evlenen Şeyma Subaşı bugün Beykoz Adliyesindeki duruşmada boşandı.
Şeyma Subaşı'nın boşanma davasına yayın yasağı
Şeyma Subaşı'nın boşanma davasına yayın yasağı Dört ay önce evlenen Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi boşanmak için mahkemeye başvurdu. Taraflar anlaşarak boşanmak istese de kanunların anlaşmalı boşanmaya izin vermemesi üzerine çekişmeli boşanma davasına dönüşen davaya yayın yasağı geldi.
Meedo, Şeyma Subaşı'nın yüzüne tükürmüş!
Meedo, Şeyma Subaşı'nın yüzüne tükürmüş! 'Olayların kadını' Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder eşi Mohammed Alsaloussi'nin (Meedo) resmen boşanmak için süreci başlattıkları ortaya çıkmıştı...
Şeyma Subaşı ve Meedo boşanıyor!
Şeyma Subaşı ve Meedo boşanıyor! Çalkantılı aşklarını, 1 Mayıs'ta İstanbul'daki nikahla resmiyete döküp Marakeş'te iki gün iki gece düğün yapan çift boşanıyor.
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı!
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı! Şeyma Subaşı ve eşi Mohammed Alsaloussi hakkında boşanma iddiaları ortaya çıkmış, hatta Subaşı’nın Mısırlı eşinden şiddet gördüğü ileri sürülmüştü.