Şeuma Subaşı

Şeyma Subaşı milyarder sevgilisinden böyle evlilik teklifi aldı Ünlü televizyoncu Acun Ilcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, daha sonra Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'yle aşk yaşamaya başlamıştı.
Şeyma Subaşı 3 aylık hamile! Şeyma Subaşı'nın 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.
Şeyma Subaşı'nın ablasından üzücü haber Ünlü fenomen Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'dan kötü haber geldi. Ayağı kırılan Açıl, alçılı pozunu takipçileriyle paylaştı.
Şeyma Subaşı'ndan bebek iddialarına yanıt Her yaptığı olay olan, paylaşımları on binlerce beğeni alan Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dünyayı gezmeye devam ediyor. Magazin gündemi ise son günlerde 'Şeyma Subaşı hamile mi?' sorusuyla çalkalanıyor.
Şeyma Subaşı'nın son pozlarına 'Bebek göründü' yorumu Mısırlı milyarder aşkından hamile olduğu iddia edilen Şeyma Subaşı'nın son paylaşımı, dedikoduları alevlendirdi.
Şeyma Subaşı'nın aşk sarhoşluğu sürüyor Sevgilisiyle sarmaş dolaş bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı "Seni çok seviyorum hediyem ve geleceğim" notunu yazdı.
Çağlar Ertuğrul: "Şeyma'ya gönderme yapmadım" Çağlar Ertuğrul, sevgilisi Kayla Manukyan ile Bebek’te yürüyüş yaparken görüntülendi.