Şeuma Subaşı

Şeyma Subaşı'nın tuzlu kahvesi sosyal medyayı salladı Şeyma Subaşı, adetlerimizde yer alan kız isteme sırasında damada içirilen tuzlu kahveye kendince yorum kattı.
Şeyma Subaşı: "Sevgilimin malı olmaktan çok memnunum" Mısırlı erkek arkadaşını ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı, evleneceğini duyurdu. Buket Aydın’a konuşan Subaşı, "Sevgilimin malı olmaktan çok memnunum" dedi.
Şeyma Subaşı evleniyor mu? Şeyma Subaşı, Buket Aydın'ın sunduğu 'Koltuk' programında Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile evleneceğini açıkladı.
Türkiye'ye dönen Şeyma Subaşı Bebek'te görüntülendi Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile bir süredir yurt dışında olan Şeyma Subaşı, Türkiye'ye döndü.
Burnu ve poposu düştüğü iddia edilen Şeyma Subaşı'ndan açıklama Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan ve bir haftadır paylaşımda bulunmayan Şeyma Subaşı'nın geçirdiği estetik operasyonlar sonucu hastanelik olduğu ve önce burnunun ardında da poposunun düştüğü öne sürülmüştü.
Şeyma Subaşı'nın burnunun ardından poposu da düştü! Kim Kardashian'ın doktoru Simon Ourian'a yaptırdığı estetik operasyon yüzünden burnu düşen Şeyma Subaşı'nın, poposuna yaptırdığı operasyon da hüsranla bitince hastanede tedavi altına alındı.
Bir dizi estetik operasyon geçiren Şeyma Subaşı'nın burnu düştü! Bir süredir Mısırlı Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda burun estetiği yaptırdığı ortaya çıkmıştı.