Şeuma Subaşı

Şeyma Subaşı kendini ananasa benzetti Şu sıralar Mısırlı sevgilisi ile gündeme gelen Şeyma Subaşı kendini ananasa benzetti.
Şeyma Subaşı mutluluk pozları vermeye devam ediyor Dj Guido Senia ile ayrılmasından kısa bir süre sonra Mohammed Al Saloussi ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı, son paylaşımı ile sosyal medyayı salladı.
Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisinin arabasıyla hava attı Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile yaşadığı aşkın paylaşımları ile magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, son paylaşımı ile yine çok konuşuldu.
Şeyma Subaşı'ndan saat şov Şeyma Subaşı yeni sevgilisiyle birlikte saatlerini paylaştı.
Şeyma Subaşı: "Melisa'dan sonra ikinci her şeyim" İtalyan DJ Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, sevgilisi ile birlikte çekilen yeni pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.
Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed'le deniz keyfi Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile denizde vakit geçirdikleri anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Şeyma Subaşı sevgilisinin lüks araçlarını görücüye çıkarınca olanlar oldu! Guido Senia'dan ayrıldıktan sonra Suudi Arabistanlı bir şeyhin oğlu olduğu iddia edilen Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, Instagram'dan sevgilisiyle pozlarını paylaşmaya devam ediyor.