paylaşım


Mehmet Dinçerler ile Hadise nerede ve nasıl pişti oldu?
Mehmet Dinçerler ile Hadise nerede ve nasıl pişti oldu? Ayrılık sürecinde aralarında fırtına bitmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler'in yeniden barıştıkları iddia edilmişti.
Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu barıştı mı? Aynı mekandan fotoğraf paylaşan ikili takipçilerinden kaçamadı. Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu barıştı mı?
Ünlü aktörden boşanan Neslihan Demir yeni aşkıyla poz verdi
Ünlü aktörden boşanan Neslihan Demir yeni aşkıyla poz verdi Neslihan Demir yeni sevgilisiyle poz verdi. Oyuncu Kamil Güler ile evliliği sona eren Neslihan Demir, yeni aşkını sosyal medyadan paylaştı.
Sinem Kobal'ın sosyal medya sevdası sürüyor
Sinem Kobal'ın sosyal medya sevdası sürüyor Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal, Instagram hesabından bu kez de suda çekilen pozlarını paylaştı.
"Yargı"nın Ela'sı "Kıyıda" filmiyle Adana Altın Koza'da
"Yargı"nın Ela'sı "Kıyıda" filmiyle Adana Altın Koza'da Güzel ve zarif oyuncu Çağla Demir'in başrollerinde yer aldığı "Kıyıda" filmi Adana Altın Koza Film Festivali’nde yarışıyor.
Sosyal medya İrem Helvacıoğlu'nun değişimini konuşuyor
Sosyal medya İrem Helvacıoğlu'nun değişimini konuşuyor Birkaç ay önce Yolaç Özcan ile ilişkisini noktalayan İrem Helvacıoğlu şimdilerde işletmeci Ural Kaspar, yeni bir ilişkiye başlamıştı
Hadise'yi görenler "Maşallah" dedi
Hadise'yi görenler "Maşallah" dedi Hadise'nin lateks elbisesiyle verdiği pozlarına sevenlerinden yorum yağdı.