paylaşım

Şarkıcı Halsey'den Filistin'e destek: 'Duruşumu belirtmeye geldim'
Şarkıcı Halsey'den Filistin'e destek: 'Duruşumu belirtmeye geldim' Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü. Sevilen şarkıcı, "Filistin halkının kurtuluşu için duruşumu belirtmeye geldim." şeklinde konuştu.
Zuhal Topal ve İnci Türkay, Londra'da buluştu
Zuhal Topal ve İnci Türkay, Londra'da buluştu "Sihirli Annem"in Betüş'ü İnci Türkay ile Suzan'ı Zuhal Topal tam 22 yıl sonra İngiltere'de buluştular. Zuhal Topal ile İnci Türkay efsane yapımda, 'Betüş' ve 'Suzan' adlı iki yakın arkadaşı canlandırmıştı.
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın barıştı mı? Kafa karıştıran paylaşım
Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın barıştı mı? Kafa karıştıran paylaşım Sadece 53 gün evli kalan Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın’ın barıştığı öne sürüldü. Boluğur ve Aydın aynı anda oyuncunun köpeğini paylaşması kafaları karıştırdı...
Ebru Şallı’nın oğlu Beren ile fotoğrafına yorum yağdı
Ebru Şallı’nın oğlu Beren ile fotoğrafına yorum yağdı Eski manken Ebru Şallı sosyal medya hesabından 19 yaşındaki oğlu Beren Tan ile paylaşım yaptı.
Afra Saraçoğlu'nun son fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu
Afra Saraçoğlu'nun son fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu "Yalı Çapkını" dizisiyle şöhretini perçinleyen güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, paylaşımıyla gündem yarattı.
'Sıfır makyaj' paylaşım yapan ünlü oyuncuyu kimse tanıyamadı
'Sıfır makyaj' paylaşım yapan ünlü oyuncuyu kimse tanıyamadı Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu, son görüntüsüyle herkesi şaşırttı.
Hande Soral - İsmail Demirci çiftinden son dakika haberi
Hande Soral - İsmail Demirci çiftinden son dakika haberi 6 yıl önce İsmail Demirci ile nikâh masasına oturan Hande Soral, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti.