Söylemezsem Olmaz


Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı
Söylemezsem Olmaz canlı yayında olay! Pınar Eliçe'ye sımsıkı sarıldı Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" canlı yayında şaşırtan anlar yaşandı.
Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu aşk mı yaşıyor?
Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saraçoğlu aşk mı yaşıyor? Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasında neler oluyor?
Pınar Eliçe Oğuzhan Koç'a verdi veriştirdi: "Geçecek o işleri!"
Pınar Eliçe Oğuzhan Koç'a verdi veriştirdi: "Geçecek o işleri!" Sahnede doğum gününü kutlayan Oğuzhan Koç, ayrılık acısı çektiğini ima edince Pınar Eliçe'nin hışmına uğradı.
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın"
Canlı yayında Uraz Kaygılaroğlu'yla ilgili şok sözler: "Ben yatmadım sen yattın" Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programında Ebru Şancı ve Bircan Bali; Uraz Kaygılaroğlu'nun ilişkilerini ve özelini masaya yatırdı.
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç fotoğrafları silmedi!
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç fotoğrafları silmedi! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yaz yaptıkları görkemli düğünle evlenmiş ancak geçtiğimiz günlerde boşanmıştı.
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor?
Uraz Kaygılaroğlu'nun beraberlikleri neden kısa sürüyor? Uraz Kaygılaroğlu'nun Gülcan Arslan, Berrak Tüzünataç ve Yasemin Allen gibi güzellerle kısa süren beraberliklerinin nedenini Ebru Şancı açıkladı.
Lüks saatiyle şov yapan Hadise hakkında bomba iddia!
Lüks saatiyle şov yapan Hadise hakkında bomba iddia! Şarkıcı Hadise, değeri 40 bin dolar olduğu söylenen saatiyle sosyal medyada şov yapınca dedikodu kazanı kaynadı.