Eda Ece önce paylaştı, sonra sildi!

Muhabirlerle sohbet eden Eda Ece, Anadolu Efes'in Euroleague şampiyonu olmasının ardından önce paylaşıp sonra sildiği fotoğrafa açıklık getirdi.

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl çevrimiçi gerçekleştirilen Contemporary Istanbul’un 15’incisi, önceki gün sanatseverlerin katılımıyla Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda açıldı. Oyuncu Eda Ece, basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile birlikte sergiye katıldı.

"OYUNCU OLMASAYDIM BU İŞİ YAPIYOR OLURDUM" 

10 yıldır sergiyi ziyarete geldiğini söyleyen Eda Ece, “19 yaşındayken burada çalışmıştım. Psikoloji okurken Dirimart’ta staj yapmıştım. Onlarda yurtdışı fuarlarına falan gitmiştim Oyuncu olmasaydım belki de bu işi yapıyor olurdum. O kadar severim ve bilirim. 10 yıldır geliyorum ve hep takip ediyorum” diye konuştu.

Resme meraklı olduğunu ifade eden Eda Ece, “Yetenek anlamında çok iyi değilim. Sadece koleksiyoner gibi resim alıyorum. Haluk Akakça, Ebru Uygun daha bir sürü kişinin resimleri evimde var” dedi.

Eda Ece, Euroleague şampiyonu Anadolu Efes’in oyuncusu olan sevgilisi Buğrahan Tuncer’i tebrik etti. Sevgilisiyle büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Ece, “Buğra’nın verdiği emeği biliyorum. Avrupa Şampiyonu oldular, bu büyük bir başarı. Çok gurur duydum ve sevindim. Mutlu oldum. İnşallah devamı gelir” dedi.

Sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafı daha sonra kaldıran Ece, bunun sorulması üzerine; “Köln’e almadıkları için gidemedim. Bende eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel de çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü" dedi.

Güzel oyuncu, sözlerine; "Buğra’da ‘Koya koya bunu mu koydun. Bir süre resmimiz var’ deyince kaldırdım. Çok fazla da resim paylaşmıyoruz. Ayrıldı barıştı magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz” diye devam etti.