Ferdi Özbeğen'in hayatını Burak Deniz'in canlandırmasına sert tepki

Türkiye'de taverna müziğini başlatan isim olan Ferdi Özbeğen’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Çekimlerine yakında başlanacak filmde sanatçıyı, Burak Deniz canlandıracak.

Ferdi Özbeğen'in hayatını Burak Deniz'in canlandırmasına sert tepki

2013 yılında hayatını kaybeden Ferdi Özbeğen’in hayatını konu alacak filmde ayrıntılar netleşiyor.


Ferdi Özbeğen'in hayatını Burak Deniz'in canlandırmasına sert tepki

"Merhum sanatçıyı kim canlandıracak?" sorusu da cevap buldu.

Çekimlerine kısa süre içinde başlanacak olan biyografi filminin başrolü için ünlü oyuncu Burak Deniz’le anlaşma sağlandığı ortaya çıktı.


Ferdi Özbeğen'in hayatını Burak Deniz'in canlandırmasına sert tepki - Resim : 2


TV8'de ekrana gelen "Aramızda Kalmasın" programına konuşan Özbeğen'in yakın dostu Fedon, Burak Deniz seçimine ilişkin; "Oğlanı çok beğeniyorum. Koç gibi, iyi oyuncu... Ama biraz olsun benzesin... Bence Salih Bademci çok iyi oynar" yorumunu yaptı.Ferdi Özbeğen'in hayatını Burak Deniz'in canlandırmasına sert tepki - Resim : 3


Yalçın Dümer ise bu seçime sert tepki göstererek, role kendisini uygun görüp şu ifadeleri kullandı:

"Ferdi ağabeyimin hayatını başkasının oynayacağını duydum. Instagram sayfamdam bir sürü kişi beni bu role layık gördü. Bu rol bendeki gibi 41 senelik sinema ve tiyaro tecrübesi, yaş, benzerlik ve olgunluk gerektirir. Ferdi Bey'in kemiklerini sızlatmayın. Kendisiyle pek çok anılarım var... Bırakın da onun hayatını 41 senesini tiyatroya vermiş kişiler oynasın"Ferdi Özbeğen'in hayatını Burak Deniz'in canlandırmasına sert tepki - Resim : 4


Yalçın Dümer; babası merhum oyuncu Ekrem Dümer'in yolundan ilerleyerek pek çok sinema ve televizyon yapımında başrolde oynadı.