Burak Deniz


Oyuncu Hande Erçel'e baba müjdesi!
Oyuncu Hande Erçel'e baba müjdesi! "İki Yabancı" isimli diziyle setlere dönmeye hazırlanan oyuncu Hande Erçel'in rol arkadaşları tek tek belli oluyor.
Burak Deniz'e Bollywood'dan proje teklifi
Burak Deniz'e Bollywood'dan proje teklifi Yakışıklı aktör Burak Deniz'e geçen hafta onur konuğu olarak gittiği Hindistan'da proje teklifi geldi.
Büşra Develi: "Bekarlık sultanlık"
Büşra Develi: "Bekarlık sultanlık" Özel hayatında uzun süredir sessizliğini koruyan Büşra Develi, halinden memnun olduğunu söyledi.
Hande Erçel yeni rolüne 'Merhaba' dedi
Hande Erçel yeni rolüne 'Merhaba' dedi Oyuncu Hande Erçel, yeni dizisi "İki Yabancı"nın setinden fotoğraf paylaştı. Güzel oyuncu, "Leyla'ya merhaba o zaman" notunu düşerek yeni dizisini duyurdu.
Burak Deniz ve Hande Erçel sete çıktı! 'İki Yabancı' start aldı
Burak Deniz ve Hande Erçel sete çıktı! 'İki Yabancı' start aldı Burak Deniz ve Hande Erçel’in yollarının ikinci kez kesiştiği "İki Yabancı" dizisinin dün başlaması planlanan çekimleri bugüne ertelendi.
Burak Deniz: "Hande'yle daha önce çalışmış olmamız avantaj"
Burak Deniz: "Hande'yle daha önce çalışmış olmamız avantaj" Ünlü oyuncular Burak Deniz ve Hande Erçel, yıllar sonra yeniden aynı projde buluşuyor.
Burak Deniz ile davalık olan Nilperi Şahinkaya'dan flaş açıklama
Burak Deniz ile davalık olan Nilperi Şahinkaya'dan flaş açıklama Oyuncu Nilperi Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi, Etiler'de görüntülendi. Çift, bir mekândan çıkarken objektiflere yansıdı.