Burak Deniz


Burak Deniz'e konulan yasak Bestemsu Özdemir'in kalbini kırdı
Burak Deniz'e konulan yasak Bestemsu Özdemir'in kalbini kırdı Yakışıklı aktör Burak Deniz'le gözlerden uzak bir aşk yaşayan tanınmış yıldız Bestemsu Özdemir'in kalbi kırık...
Bestemsu Özdemir ve Burak Deniz'in hafta sonu kaçamağı
Bestemsu Özdemir ve Burak Deniz'in hafta sonu kaçamağı Genç oyuncular Bestemsu Özdemir ve Burak Deniz'in bir süredir birlikte oldukları iddiaları, son olarak Sapanca'da bir termal otelde yapılan hafta sonu tatiliyle daha da güçlendi. İkili, romantik kaçamak tatilleriyle aşklarını gözler önüne serdi.
Nilperi Şahinkaya intikam yemini mi etti?
Nilperi Şahinkaya intikam yemini mi etti? Burak Deniz’le mahkemelik olan Nilperi Şahinkaya, davasındaki ısrarcı tutumunu sürdürüyor. Deniz’e beraat kararı çıkmasının ardından avukat Nail Gönenli ile bir araya gelen Şahinkaya, “Dava bitmedi” mesajı verdi.
Darp ve hakaret suçlamasıyla yargılanan Burak Deniz için karar çıktı
Darp ve hakaret suçlamasıyla yargılanan Burak Deniz için karar çıktı Nilperi Şahinkaya'ya darp ve hakaret suçlamasıyla yargılanan Burak Deniz için karar çıktı.
Bestemsu Özdemir'den Burak Deniz sorusuna kafa karıştıran yanıt
Bestemsu Özdemir'den Burak Deniz sorusuna kafa karıştıran yanıt Yakışıklı oyuncu Burak Deniz’le birlikte olduğu konuşulan Bestemsu Özdemir, ilişkiyi ne inkar etti ne de kabul etti. Güzel oyuncu aşk sinyalini de şöyle verdi: "Bir gün bir yerde görüntülerseniz bu sorular son bulur..."
Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya “En İyi Dizi Çifti” olma yolunda
Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya “En İyi Dizi Çifti” olma yolunda “Aile” dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya; Altın Kelebek'te “En İyi Dizi Çifti” dalında yarışacak.
Final kararı alınan 'Bambaşka Biri' dizisiyle ilgili iki yeni gelişme
Final kararı alınan 'Bambaşka Biri' dizisiyle ilgili iki yeni gelişme Hande Erçel ile Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı “Bambaşka Biri” dizisinin ekibinden iki haber geldi.