Burak Deniz


Burak Deniz cephesinde bomba gelişme
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme Burak Deniz de Disney Plus'ın yetenek bölümüne katılan oyuncular arasında yer aldı.
Burak Deniz gizli aşkıyla sobelendi
Burak Deniz gizli aşkıyla sobelendi Yakışıklı oyuncu Burak Deniz önceki gece Kuruçeşme'de iki aydır aşk yaşadığı yeni sevgilisiyle görüntülendi.
Burak Deniz'e sürpriz doğum günü
Burak Deniz'e sürpriz doğum günü Yakışıklı oyuncu Burak Deniz’in geçtiğimiz gün 31 yaşına bastı.
Flaşlar patlayınca yakışıklı oyuncunun yüzü şekilden şekile girdi!
Flaşlar patlayınca yakışıklı oyuncunun yüzü şekilden şekile girdi! Burak Deniz, geçtiğimiz akşam 31. yaş gününü kutlamak için arkadaşlarıyla Etiler'deki bir mekanda buluştu.
Serenay Sarıkaya: "Burak Deniz dilediğinde evime gelebilir"
Serenay Sarıkaya: "Burak Deniz dilediğinde evime gelebilir" Yaşadığı taciz olayı ile zor günler geçiren Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler'de pilates salonundan çıkarken görüntülendi.
Burak Deniz, Serenay Sarıkaya'nın evinden çıkarken görüntülendi
Burak Deniz, Serenay Sarıkaya'nın evinden çıkarken görüntülendi Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen aşkını yalanladı. Aynı gün güzel oyuncunun evinden sürpriz bir misafir çıktı. Bu kişi Adana’da birlikte vakit geçirdiği rol arkadaşı Burak Deniz’di.
Dilan Çiçek Deniz, Burak Deniz ile kamera karşısına geçiyor
Dilan Çiçek Deniz, Burak Deniz ile kamera karşısına geçiyor Dilan Çiçek Deniz ile Burak Deniz’i buluşturan “Gidenler” filminin çekimleri başlıyor.