Burak Deniz


Burak Deniz'den yeni diziye yeni imaj Alina Boz ile "Maraşlı" dizisinde rol alan Burak Deniz, yeni rolü için imaj değiştirdi.
Burak Deniz Corona virüse meydan okuyor! Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, Kuruçeşme’de maskesiz yürürken görüntülendi.
"Maraşlı" dizisiyle ilgili flaş gelişme! Başrolünü Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı atv'nin merakla beklenen dizisi "Maraşlı"da peş peşe iki son dakika gelişmesi yaşandı.
Burak Deniz babasının cenazesine neden katılmadı? Yıldız oyuncu Burak Deniz, Nişantaşı'ndaki bir spor salonu çıkışı objektiflere takıldı. Deniz, vefat eden babasının İzmit'teki cenaze törenine katılmadığı haberlerine açıklık getirdi.
Burak Deniz'in babası kalbine yenildi Burak Deniz’in babası Teoman Deniz, Çarşamba günü kalp krizi geçirdi ve hayata gözlerini yumdu.
Didem Soydan: "Burak ile ilişkimiz güzel gidiyor" Model Didem Soydan, yaklaşık bir aydır birlikte olduğu Burak Deniz’le ilişkisinin güzel gittiğini belirtti.
Hastaneye kaldırıldığı söylenen Didem Soydan kafa karıştırdı Didem Soydan ve yakın arkadaşı Umut Eker, önceki gün parkta objektiflere takıldı. Geçtiğimiz hafta apandisit ameliyatı olduğu iddialarını reddeden ünlü model, "Ameliyat olmadım. Gece hastaneye Covid-19 testi olmaya gittim" dedi.