Burak Deniz


Serenay Sarıkaya'nın zevk çığlıkları sosyal medyayı inletti!
Serenay Sarıkaya'nın zevk çığlıkları sosyal medyayı inletti! Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in başrolde olduğu 'Netflix'te yayınlanan yayınlanan Şahmaran şu sıralar çok konuşuluyor.
'Şahmaran'ın galasında Serenay Sarıkaya Burak Deniz ve Mert Ramazan'a şok
'Şahmaran'ın galasında Serenay Sarıkaya Burak Deniz ve Mert Ramazan'a şok Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı 'Şahmaran' dizisinin galası neşeli geçti.
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı Netflix’in Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i buluşturan; merakla beklenen dizisi “Şahmaran” dizisi 20 Ocak’ta yayınlanacak.
Serenay Sarıkaya: "Setleri çok özlemişim"
Serenay Sarıkaya: "Setleri çok özlemişim" Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya setlere geri dönmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Burak Deniz - Nilperi Şahinkaya davasında olay gelişme!
Burak Deniz - Nilperi Şahinkaya davasında olay gelişme! Nilperi Şahinkaya'nın savcılığa şikayet ettiği meslektaşı Burak Deniz'in henüz ifade vermeye gitmediği ortaya çıktı.
Merakla beklenen "Bihter" filminde 'Behlül'ü kim canlandıracak?
Merakla beklenen "Bihter" filminde 'Behlül'ü kim canlandıracak? Farah Zeynep Abdullah "Bergen"den sonra yine çok konuşulacak bir film projesiyle setlere dönüyor.
Burak Deniz ve Hande Erçel'in isimlerini yan yana getiren bomba haber!
Burak Deniz ve Hande Erçel'in isimlerini yan yana getiren bomba haber! En az rol aldığı projeler kadar özel hayatları da yakından takip edilen Burak Deniz ve Hande Erçel'in isimleri bomba bir haberde yan yana geldi.