Burak Deniz

Burak Deniz - Didem Soydan aşkı bitti Burak Deniz ile Didem Soydan'dan ayrılık haberi geldi. Geçtiğimiz yılın Eylül ayından beri aşk yaşayan çift, ilişkilerini noktaladı.
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in dizisine sürpriz oyuncu Serenay Sarıkaya'nın "Şahsu", Burak Deniz'in de "Maran" rollerine hayat verdiği dizinin Tarsus'taki deniz sahnelerinin çekimleri başladı.
Serenay Sarıkaya Adana turundan paylaştı Serenay Sarıkaya, başrolü Burak Deniz ile paylaştığı yeni dizisi "Şahmeran" için Adana’ya gitti.
Serenay Sarıkaya "Adana’nın gülü" oldu Serenay Sarıkaya, başrolünü Burak Deniz’le paylaşacağı ‘Şahmeran’ dizisi için Adana’ya gitti.
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in dizisine sürpriz transfer Başrollerini Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz’in paylaşacağı "Şahmaran" dizisinin çekimleri ay sonunda başlıyor.
Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Adana'ya gidiyor Uzun süre birçok projeyi reddeden ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya "Şahmaran" dizisini kabul etti. Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz'i buluşturan dizi, Adana'da çekilecek.
Burak Deniz'den Didem Soydan paylaşımı Son dönemde haklarında sık sık ayrılık iddiaları çıkan Didem Soydan ile Burak Deniz, paylaştıkları fotoğrafla dedikodulara noktayı koydu.