Burak Deniz

Nilperi Şahinkaya'dan Serenay Sarıkaya'ya sert tepki
Nilperi Şahinkaya'dan Serenay Sarıkaya'ya sert tepki Adana'da bir otelde yanında erkek arkadaşı da varken oyuncu Nilperi Şahinkayaya küfür eden Burak Deniz, sonrasında Şahinkaya'dan özür dilemişti.
Serenay Sarıkaya'dan flaş Burak Deniz açıklaması
Serenay Sarıkaya'dan flaş Burak Deniz açıklaması Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ile aşk yaşadığı yönündeki iddialara tepki gösterdi.
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, 15 Eylül’de Adana'da bir otelin bahçesinde daha önce tanışmadığı halde Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşları Deniz Akıncı’nın masasına 3 kez gidip taşkınlık çıkarmıştı.
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan aşk iddiası!
Serenay Sarıkaya hakkında şaşırtan aşk iddiası! Umut Evirgen’den ayrılan Serenay Sarıkaya'nın yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu Ünlü oyuncu Burak Deniz'in meslektaşı Burak Deniz tarafından hakarete uğradığı iddia edilmişti. Nilperi Şahinkaya davaya hazırlanırken, önce iddiaları reddeden daha sonra da açıklama yapan Burak Deniz herkesten özür dilemişti.
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi "Şahmaran" dizisinin çekimleri için Adana'da bulunan Burak Deniz'in önceki gece gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı söyleniyordu.
Serenay Sarıkaya - Umut Evirgen ayrılığına dair yeni iddia!
Serenay Sarıkaya - Umut Evirgen ayrılığına dair yeni iddia! Oyuncu Serenay Sarıkaya ve işletmeci / yönetmen Umut Evirgen, 1 yıldır aşk yaşıyordu. İkilinin önceki günlerde ayrıldıkları ortaya çıktı.