Burak Deniz

Didem Soydan'dan 'Miami' pozları
Didem Soydan'dan 'Miami' pozları Geçtiğimiz aylarda oyuncu Burak Deniz ile birlikteliğini sonlandıran model Didem Soydan, yakın arkadaşı Umut Eker ile soluğu Miami'de aldı.
Burak Deniz ünlü markanın yeni yüzü oldu
Burak Deniz ünlü markanın yeni yüzü oldu Yakışıklı oyuncu Burak Deniz ünlü bir şampuan markasının yeni yüzü oldu.
Hazal Kaya'nın yeni pozlarına alev emojileri yağdı
Hazal Kaya'nın yeni pozlarına alev emojileri yağdı Hazal Kaya, son olarak sohbet programı 'Orda Rahat Mısın'da Mirgün Cabas'ın konuğu oldu.
Serenay Sarıkaya Adana'ya hayran oldu
Serenay Sarıkaya Adana'ya hayran oldu Burak Deniz'le başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan 'Şahmeran' dizisinin çekimleri nedeniyle bir süredir Adana'da olan oyuncu Serenay Sarıkaya İstanbul'a döndü.
Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in sürpriz buluşması
Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in sürpriz buluşması İki yıl önce "Patron" dizisi için bir araya gelmeleri planlanan Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz proje iptal olunca, daha sonra çekilen "Yarım Kalan Aşklar" dizisinde başrolü paylaşmıştı.
Burak Deniz genç kızları ardında bırakıp koşarak kaçtı
Burak Deniz genç kızları ardında bırakıp koşarak kaçtı Burak Deniz, çapkınlık turunda faka bastı. Bir mekanda kız arkadaşlarıyla eğlenen oyuncunun planları, patlayan flaşlarla bozuldu. Gece boyunca eğlendiği kız arkadaşlarını arka kapıdan almaya çalışan Deniz, yine görüntülenince evine yalnız başına döndü.
'Fakir erkekle aşk' sorusu Didem Soydan'a soruldu
'Fakir erkekle aşk' sorusu Didem Soydan'a soruldu Yakışıklı oyuncu Burak Deniz ile yollarını ayıran manken Didem Soydan'a muhabirler, son günlerin favori sorusu "Fakir erkekle aşk yaşar mısınız?" sorusunu yöneltti.