Burak Deniz

Burak Deniz ve Alina Boz'dan konuşulan pozlar "Maraşlı" dizisi yeni bir dizi olmasına rağmen Maraşlı ve Mahur'un uyumu o kadar beğenildi ki, sosyal medyada en çok konuşulan dizi çifti oldu. Şimdi de ünlü oyuncuların bu uyumu ekranlardan dergi kapaklarına taşındı.
Burak Deniz: "Uyumumuz çok güzel" "Maraşlı" dizisiyle beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Burak Deniz, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Didem Soydan'dan flaş Burak Deniz açıklaması Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan model Didem Soydan, muhabirlerin, "Uzun zamandır sizi Burak Bey ile de göremiyoruz" sözlerine yanıt verdi.
Serenay Sarıkaya cephesinde bomba gelişme! Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde ekrana gelmeye başlayan dizinin kadrosuna dahil oluyor.
'Maraşlı' dizisinin setinde gergin anlar "Maraşlı" dizisi geçtiğimiz günlerde ekrana gelmeye başlamıştı.
Burak Deniz ve Alina Boz'un 'Maraşlı' heyecanı Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı merakla beklenen “Maraşlı” ekrana gelmek için gün sayıyor.
Burak Deniz 'Maraşlı' için özel eğitim aldı Burak Deniz, "Maraşlı" karakterinin Özel Kuvvetler'de görevli eski bir asker olması nedeniyle çekimler başlamadan uzun süre önce silah ve savunma özel eğitimleri almaya başladı.