Burak Deniz

Didem Soydan'a Burak Deniz'in hayranlarından şok sözler
Didem Soydan'a Burak Deniz'in hayranlarından şok sözler Bugüne kadar birçok ünlünün haksız yere linç yediği Instagram'da bu kez hedefte Didem Soydan vardı.
Didem Soydan ve Burak Deniz'in 'barış' pozunda dikkatlerden kaçmayan detay
Didem Soydan ve Burak Deniz'in 'barış' pozunda dikkatlerden kaçmayan detay Geçtiğimiz yıl Ekim ayında ayrılan oyuncu Burak Deniz ile manken Didem Soydan, ilişkilerine yeniden şans verdi. Ünlü çift, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi.
Burak Deniz ve Didem Soydan'dan barış pozu
Burak Deniz ve Didem Soydan'dan barış pozu Geçtiğimiz yıl Ekim ayında ayrılan oyuncu Burak Deniz ile manken Didem Soydan, ilişkilerine yeniden şans verdi. Ünlü çift, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi
Burak Deniz sağ gösterip sol vurdu
Burak Deniz sağ gösterip sol vurdu Yakışıklı oyuncu Burak Deniz ve Didem Soydan, ayrılığa daha fazla dayanamadı ve aşklarına ikinci şansı verdi.
Deniz Işın ve Burak Deniz büyük aşk yaşıyor
Deniz Işın ve Burak Deniz büyük aşk yaşıyor Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, gönlünü kendisi gibi oyuncu olan Deniz Işın'a kaptırdı.
Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya'nın kutlama akşamı
Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya'nın kutlama akşamı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'i buluşturan 'Şahmeran' dizisinin çekimleri bitti. Önceki akşam bir mekanda buluşarak kutlama yapan ve sonrasında arka kapıdan çıkmaya çalışan ekipten Burak Deniz, görüntülenmekten kurtulamadı.
İtalya'da Burak Deniz fırtınası esti
İtalya'da Burak Deniz fırtınası esti Son dönemin parlayan yıldızlarından Burak Deniz, dünyaca ünlü bir markanın özel davetiyle İtalya'ya gitti.