Ferman Toprak'tan "darp" suçlamalarına yanıt!

Yeni single çalışması olan 'Vuslat' için stüdyoya giren Ferman Toprak, Serdar Ortaç ile kameraların karşısına geçti. Toprak, eşini darp ettiği iddialarına, "Olur karı-koca arasında öyle şeyler" şeklinde yanıt verdi.

Ferman Toprak'tan "darp" suçlamalarına yanıt!

'Hayatı Tespih Yapmışım' şarkısından sonra ilk kez çok heyecanlı olduğunu dile getiren Ferman Toprak, “Biliyorsunuz uzun süredir şarkı yapıyorum ama bu kez gerçekten çok büyük bir emek var. Serdar Ortaç sağ olsun şarkıyı dinletti bana hazırladı, pişirdi, ben de yiyorum" dedi.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre muhabirlerin, "Serdar Bey, Suriye'de askerler eski bir kasetinizi paylaştı sonrasında çatışma olmuş" yorumuna, "Evet, Suriye'deki bir çatışmada asker benim kasetimi dinliyormuş. O sırada olmuş olay. Tabii bu olay duygulandırdı bizi. Onlar çatışıyor, biz burada neler yapıyoruz?" yanıtını verdi.

Ferman Toprak'tan "darp" suçlamalarına yanıt!

Ferman Toprak ise eşini darp ettiği iddialarına, "Arkadaşlar hayat bu, insanlar nazara gelebiliyor. Olur karı-koca arasında öyle şeyler. Olabilir ama biraz abartıldı. Eşim yine benim çocuklarımın annesi, hiç bir sorun yok" diye konuştu.

İddiaya göre; Ferman Toprak birlikte gittikleri arkadaşlarının doğum günü partisinden dönerken otomobilde tartıştığı eşini darp etti. Hastanede darp raporu alan Hilal Toprak, ardından polis merkezine giderek eşinden şikâyetçi olmuştu.