Final kararı alınan O Kız dizisinin Doruk'undan olay paylaşım!

Yakışıklılığı ve karizmatik ses tonuyla hayranlarını kalplerinden yakalayan genç ve başarılı oyuncu Ali Öner, yıldızı olduğu "O Kız" isimli dizinin final kararı almasının ardından yaptığı paylaşımla olay oldu.

Final kararı alınan O Kız dizisinin Doruk'undan olay paylaşım!

Ali Öner, "O Kız" dizisinin oyuncu kadrosunda 'Doruk' karakterini canlandırıyor. 


Final kararı alınan O Kız dizisinin Doruk'undan olay paylaşım!


Ekrandan kaldırılacak olan dizide ilk defa 7’nci bölümünün final sahnesinde izleyici karşısına çıkan Ali Öner, Sitare’nin üvey oğlu Doruk karakterine hayat veriyor.


Final kararı alınan O Kız dizisinin Doruk'undan olay paylaşım! - Resim : 2

Dizide kilit bir role hayat veren Ali Öner'in hayranları artık onu her hafta izleyemeyecek olmaktan ötürü oldukça üzgün olduklarını dile getiriyor.

Final kararı alınan O Kız dizisinin Doruk'undan olay paylaşım! - Resim : 3


Erkan Petekkaya, Dilin Döğer ve Sezin Akbaşoğulları ile birlikte muhteşem performansı dikkat çeken yakışıklı oyuncu Ali Öner'e hayranlarından "Sırf senin için izlemeye devam ediyorum" , "Diziyi senin icin izliyorum valla" , "Normalde dizi izlemeyen ben, çarşamba günleri O Kız'ı bekliyorum sizin için" gibi yorumlar yağıyor...Final kararı alınan O Kız dizisinin Doruk'undan olay paylaşım! - Resim : 4


"O Kız"
dan gelen final kararının ardından dizinin yakışıklı yıldızı Ali Öner doğal haliyle sete gittiği bir pozunu sosyal medya hesabından paylaşarak bir kez daha kendisine hayran bıraktı.