Sezin Akbaşoğulları


"O Kız" dizisinin oyuncuları iddialı konuştu
"O Kız" dizisinin oyuncuları iddialı konuştu Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin yayınlanan tanıtımları izleyiciden büyük ilgi görmüştü.
"O Kız" dizisinin yayın tarihi belli oldu
"O Kız" dizisinin yayın tarihi belli oldu Kanal D’nin, yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, sezonun iddialı dizisi O Kız’ın yayın tarihi belli oldu.
'O Kız' da Cengiz Orhonlu fırtınası esecek
'O Kız' da Cengiz Orhonlu fırtınası esecek Genç tiyatro sanatçısı ve müzisyen Cengiz Orhonlu, Kanal D'nin yeni dönemdeki iddialı dizisi "O Kız"ın kadrosuna dahil oldu.
Survivor Ogeday'dan bomba ayrılık kararı!
Survivor Ogeday'dan bomba ayrılık kararı! Katıldığı "Survivor" yarışmasıyla adından söz ettiren Odegay Girişken; yarışmanın galibi Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı aşkıyla da biliniyor.
'Beyaz Gelincik'in ünlü oyuncuları yıllar sonra aynı dizide
'Beyaz Gelincik'in ünlü oyuncuları yıllar sonra aynı dizide 2005-2007 yılları arasında yayınlanan "Beyaz Gelincik" dizisinin iki başrol oyuncusu Sezin Akbaşoğulları ile Erkan Petekkaya uzun yıllar sonra yeniden bir dizide buluşuyor.
Sezin Akbaşoğulları'nın gizemli arkadaşı
Sezin Akbaşoğulları'nın gizemli arkadaşı Oyuncu Sezin Akbaşoğulları, önceki akşam Cihangir’de genç bir delikanlıyla objektiflere yansıdı.
Oyuncu Sezin Akbaşoğulları'ndan son dakika haberi
Oyuncu Sezin Akbaşoğulları'ndan son dakika haberi Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde 'Hediye' karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Sezin Akbaşoğulları'ndan flaş haber geldi.