Gizlice evlenen Samar Dadgar ve Özcan Deniz'den Kadriye Deniz'e olay yanıt!

Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız evlenen Özcan Deniz ve Samar Dadgar, balayı için Dubai'ye gitmişti. İstanbul'a dönen çiftten son dakika haberi geldi.

Gizlice evlenen Samar Dadgar ve Özcan Deniz'den Kadriye Deniz'e olay yanıt!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, 2018'de evlendiği ve oğlunun annesi Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı.Gizlice evlenen Samar Dadgar ve Özcan Deniz'den Kadriye Deniz'e olay yanıt!


Boşanmanın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir süre sonra gönlünü modacı Samar Dadgar'a kaptırmıştı.


Gizlice evlenen Samar Dadgar ve Özcan Deniz'den Kadriye Deniz'e olay yanıt! - Resim : 2


Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre
yaklaşık 1,5 yıldır birlikteliklerini sürdüren çift, gizlice evlendi. 20 Ocak'ta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ikili, ardından balayı için Dubai'ye gitti.


Gizlice evlenen Samar Dadgar ve Özcan Deniz'den Kadriye Deniz'e olay yanıt! - Resim : 3


Balayından dönen çift, önceki gün İstanbul Havalimanı'nda görüntülendi.

Mutlulukları yüzünden okunan Deniz ve Dadgar, "Dostlarımız ve aile arasında küçük bir tören tercih ettik. Teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için" dedi.

Özcan Deniz'in annesi bu evliliğe karşı olduğunu söylemişti.


 

Deniz konuyla ilgili, "Ailevi sorunlarımız aile arasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar. Cumartesi gecesi sahnem var diye erken döndük" ifadelerini kullandı.Gizlice evlenen Samar Dadgar ve Özcan Deniz'den Kadriye Deniz'e olay yanıt! - Resim : 4