Gonca Vuslateri'nden Gülse Birsel'e fatura tepkisi

Gülse Birsel'in evine gelen 2 bin 550 liralık elektrik faturasını paylaşmasına tepki gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım" diyerek 10 yıl önce aldığı maaşı gündeme getirdi.

Gonca Vuslateri'nden Gülse Birsel'e fatura tepkisi

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre senarist ve oyuncu Gülse Birsel, Instagram hesabından evine gelen elektrik faturasını paylaşmıştı. 2 bin 550 liralık faturayı “Ben de kira tadında elektrik faturamı arz edeyim” ifadeleriyle paylaşan Birsel, mesajına “3+1 düz daire ha burası” notunu düşmüştü.

GONCA VUSLATERİ’NDEN TEPKİ

Oyuncu Gonca Vuslateri, Gülse Birsel’i de etiketlediği sosyal medya paylaşımında “Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 tl daha düşüktü hem de. O yüzden fatura konusunda deneyimliyim. Soğuk havalarda arkadaşında kal. Sete ordan git. Ha bir de baget ekmek al, 4'e böl, pul biberle lup” ifadelerini kullandı.

Gonca Vuslateri'nden Gülse Birsel'e fatura tepkisi

Gonca Vuslateri, Gülse Birsel'in yazdığı ve 2012 ile 2014 yılları arasında yayınlanan "Yalan Dünya" dizisinde 'Eylem' ve 'Vasfiye Teyze' karakterlerini canlandırmıştı.