fatura


Fatih Altaylı, son iki ayın elektrik faturasını paylaştı Fatih Altaylı, oturduğu mahalledeki küçük bir kafeye gelen son iki ayın elektrik faturasını paylaşarak "Bazıları “Yalan. Fiyatların arttığı falan yok. Algı yapıyorlar” diyeceklerdir. Ama bu sefer yemez." dedi.
Elektrik tarifesindeki düzenleme faturayı yüzde 4 düşürüyor Kademeli tarife limitinin artırılmasıyla limiti aşan abonelerde 66 kuruş ile 41.2 liralık indirim olacak. Kışın kombi yazın klima kullananlarsa yine yandı.
Oğuzhan Uğur: "Ev kiramdan fazla elektrik faturam var" Yeni yılla birlikte doğal gaza yüzde 50’ye, elektriğe ise yüzde 125‘e varan zam geldi. Ocak ayı faturalarının yarısı zamlı tarifeden yarısı ise eski tarifeden kesildi. Aralık ayı faturalarına göre 3 kata varan artış yaşanırken, vatandaşlar tepkilerini sosyal medyadan dile getirdi.
İndirimli tarifeye girmek imkansız Yılbaşında geçilen yeni tarife ile aylık 150 kilovatsaat (kWh) sınır alınarak %50-127 arasında zam yapıldı. Ancak 4 kişilik bir ailenin tüketimi en az 177 kWh’ı buluyor.
Seray Sever: "Ben buna sadece 'Oha' diyorum" Sosyal medyada sık sık günlük hayatından paylaşım yapan ve şu sıralar hamilelik heyecanı yaşayan Seray Sever, son olarak zamlara isyan etti.
Gonca Vuslateri'nden Gülse Birsel'e fatura tepkisi Gülse Birsel'in evine gelen 2 bin 550 liralık elektrik faturasını paylaşmasına tepki gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım" diyerek 10 yıl önce aldığı maaşı gündeme getirdi.
EPDK Aralık ayı elektrik faturaları için inceleme başlattı EPDK, 1 Ocak'tan itibaren geçerli elektrik tarifelerinin aralık faturalarına yansıtıldığına yönelik şikayetleri inceleme kararı aldı.