fatura


Elektrik fiyatları masada!
Elektrik fiyatları masada! Vatandaşın tepkisini çeken elektrik faturaları için hükümetin kararlılığı sürüyor. Faturalarda şirketlerin ciddi bir artışa gittiğine ilişkin şikayetlerin değerlendirilmesinin ardından Ankara'da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda bugün çok önemli bir zirve gerçekleşecek.
Enerji Bakanı'ndan elektrik faturası açıklaması
Enerji Bakanı'ndan elektrik faturası açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, elektrikte yeni tarife için EPDK ve Bakanlığın talepleri değerlendirdiğini söyledi.
Karartmalı faturada gizli zam var
Karartmalı faturada gizli zam var Son zamlarla elektrik faturası 192 liradan 288 liraya çıkan bir ailenin ödediği dağıtım bedeli 70 liraya çıktı. Ancak yüzde 24’lük bu zammın kaynağı halktan gizleniyor.
Ekrem İmamoğlu'ndan elektrik faturası paylaşımı
Ekrem İmamoğlu'ndan elektrik faturası paylaşımı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, artan elektrik faturalarıyla ilgili yaptığı paylaşımda "Daimi yaz saati uygulaması bizi güne karanlıkta başlatıyor ama elektrik faturaları 3 katına çıktı. Tuhaf ama gerçek" dedi.
Elektrik faturalarına yeni düzenleme geliyor
Elektrik faturalarına yeni düzenleme geliyor Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, elektrik faturalarıyla ilgili "Son millete hitapta Cumhurbaşkanımız zaten bunu açıkladı. Kullanılan kilovatsaat kotasını 150’den 210’a çıkartmak suretiyle, nispi de olsa bir rahatlama geldi ama benzer adımlar gene gelecek" dedi.
Ekrem İmamoğlu'ndan elektrik faturası paylaşımı
Ekrem İmamoğlu'ndan elektrik faturası paylaşımı Vatandaşlar yüksek gelen elektrik faturalarına isyan ederken, konuyla ilgili bir mesaj da İBB Başkanı İmamoğlu'ndan geldi. İmamoğlu, "Elektrik faturaları gerçekten hafife alınacak gibi değil, çok yüklü. Hepimiz için öyle" dedi.
Fatih Altaylı, son iki ayın elektrik faturasını paylaştı
Fatih Altaylı, son iki ayın elektrik faturasını paylaştı Fatih Altaylı, oturduğu mahalledeki küçük bir kafeye gelen son iki ayın elektrik faturasını paylaşarak "Bazıları “Yalan. Fiyatların arttığı falan yok. Algı yapıyorlar” diyeceklerdir. Ama bu sefer yemez." dedi.