fatura


BAYBURT GRUP SAHTE FATURA KULLANIP, DEVLETİ MİLYONLARCA TL ZARARA MI UĞRATTI?
BAYBURT GRUP SAHTE FATURA KULLANIP, DEVLETİ MİLYONLARCA TL ZARARA MI UĞRATTI? Cumhuriyet Gazetesi yazarı Murat Ağırel, demir çelik sektöründe paravan olarak ve gerçekte sahte fatura düzenlemek amacıyla kurulan şirketlere dikkati çekti.
Yüklü elektrik faturası yüzünden kavga çıktı, testislerini sıkarak öldürdü!
Yüklü elektrik faturası yüzünden kavga çıktı, testislerini sıkarak öldürdü! Elektrik faturası yüzünden çıkan tartışma sonucu öldürüldüğü söylenen 50 yaşındaki adamın kesin ölüm nedeni otopsi sonrası belli olacak.
Melek Mosso evine gelen faturayı görünce şoke oldu!
Melek Mosso evine gelen faturayı görünce şoke oldu! Şarkıcı Melek Mosso sosyal medya hesabından evine gelen faturasını paylaşım sitem etti.
Bakan Dönmez'den elektrik ve doğalgazda indirim mesajı!
Bakan Dönmez'den elektrik ve doğalgazda indirim mesajı! Enerjide Türkiye Yüzyılı Zirvesi’nde konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Fiyatlardaki düşüş seyrederse mart ayı içerisinde bir indirim olabilir" dedi.
Yakın arkadaşına gösterdiği merhametten maraz doğdu!
Yakın arkadaşına gösterdiği merhametten maraz doğdu! İstanbul'da yaşayan Yağmur N., arkadaşı Cansu K.'dan rica ederek kendisi adına aldığı hattı bir süre kullanıp kapatacağını söyledi ancak ne hattı kapattı, ne de yıllarca faturalarını ödedi.
Faturaya destek artıyor nakit eğitim yardımı geliyor
Faturaya destek artıyor nakit eğitim yardımı geliyor Hükümet yeni bir sosyal yardım paketi hazırladı. Doğalgaz ve elektrik faturası desteği artacak, yararlanan kişi sayısı da yükselecek. Çocuklara nakit eğitim desteği verilecek.
Elektrik şirketlerine sokaktan para yağıyor
Elektrik şirketlerine sokaktan para yağıyor Elektrik dağıtım şirketlerine sokak aydınlatma hizmeti için, kâr payı ve dağıtım bedeli adı altında aktarılan para bu yıl, 2 milyar 114 milyon TL’ye çıkacak. Geçen yıl bu tutar 1.4 milyar liraydı.