fatura

32 milyon haneyi elektrik çarpacak
32 milyon haneyi elektrik çarpacak Kur farkının faturası vatandaşa kesiliyor. Ocak ayından itibaren uygulanacak olan kademeli elektrik tarifesi ile enerji sektöründe sanayiye uygulanan zam, milyonlarca haneye dağıtılacak.
Elektrikte kademeli tarife başlıyor
Elektrikte kademeli tarife başlıyor Hükûmet, dar gelirlilerin elektrik zamlarından etkilenmemesi için faturalarda kademeli tarife modeline geçiyor. Yeni sisteme göre, elektriği tasarruflu kullananlar için düşük tarife belirlenirken fazla tüketimde ise maliyet katlanacak.
Elektrik faturasında TRT payı ve altyapı giderleri 2022'de kaldırılacak
Elektrik faturasında TRT payı ve altyapı giderleri 2022'de kaldırılacak Elektrik faturalarında TRT ve altyapı giderlerine ilişkin katkı payının kaldırılmasına yönelik mevzuat hazırlıkları başladı. AK Parti’nin üzerinde çalıştığı torba teklif taslağına göre bu paylar 2022 yılı başı itibarıyla kaldırılacak.
Fatih Altaylı: "Elektrikte lüks tüketim vergisi kaldırılmalı"
Fatih Altaylı: "Elektrikte lüks tüketim vergisi kaldırılmalı" Habertürk'ten Fatih Altaylı'nın bugünkü yazısından...
İş yerlerinde elektrik şoku
İş yerlerinde elektrik şoku Enerji krizi tüm dünyayla birlikte Türkiye'yi de sallamaya başladı. Hızla artan fiyatlar özellikle sanayi sektörünü yoğun olarak etkiliyor.
Elektrik faturasına her ay 440 bin kurban
Elektrik faturasına her ay 440 bin kurban Bu yılın ilk 5 ayında 1 milyon 525 bin 14 abonenin elektriği; 674 bin 784 abonenin ise doğalgazı, faturalarını ödeyemediği için kesildi.
Dolandırıcılardan şeytanın aklına gelmeyecek vurgun!
Dolandırıcılardan şeytanın aklına gelmeyecek vurgun! Vurgun için her yolu deneyen dolandırıcılar dur durak bilmiyor. Her gün yeni bir taktikle ortaya çıkan dolandırıcıların şimdiki yöntemi ise sahte kargocularla senet vurgunu! Senetle binlerce liralık vurgun yapan bir çete nedeniyle onlarca mağdur İstanbul Adliyesi'nin adliyenin yolunu tutuyor.