fatura

Geçen yıl 900 bin abone faturasını ödeyemedi
Geçen yıl 900 bin abone faturasını ödeyemedi 2020’de borcunu ödeyemeyen 185 bin elektrik ve 617 bin doğalgaz abonesinden alınan güvence bedelinin, ödenmeyen faturalar için mahsup edildiği ortaya çıktı.
Sürekli fiyat artırıldı müjdeler zam oldu!
Sürekli fiyat artırıldı müjdeler zam oldu! Ağustos 2020’de verilen doğalgaz müjdesinin ardından doğalgaz, elektrik ve akaryakıta arka arkaya gelen zamlarla vatandaşların aylık faturası 205 lira zamlandı.
Ahmet Mümtaz Taylan yüksek elektrik faturalarını ti'ye aldı
Ahmet Mümtaz Taylan yüksek elektrik faturalarını ti'ye aldı Usta oyuncu ve yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, 3 ayda art arda gelen elektrik faturalarına isyan etti. Taylan, "Benim kedilerden şüpheleniyorum. Trafoya mı daldılar acep?" ifadelerini kullandı.
Elektrik ve doğalgaz zamları vatandaşın belini büküyor!
Elektrik ve doğalgaz zamları vatandaşın belini büküyor! Enflasyon oranının kat be kat üzerinde yapılan elektrik ve doğalgaz zamları vatandaşın belini büküyor.
Cep faturasını zamanında ödemeyene kısıtlama
Cep faturasını zamanında ödemeyene kısıtlama Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliğinde değişiklik öngören taslağı kamuoyu görüşüne açan BTK, faturalarla ilgili önemli bir düzenlemeye gidiyor.
Patronlar kurtulacak elektrik faturaları artacak
Patronlar kurtulacak elektrik faturaları artacak Elektrik şirketlerine vatandaşın faturasından yapılacak 2.6 milyarlık destek ödemesinin kapsamı genişledi.
3.7 milyon abonenin elektriği kesildi
3.7 milyon abonenin elektriği kesildi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, geçen yıl 3.7 milyon abonenin faturasını zamanında ödeyemediği için elektriğinin kesildiğini açıkladı...