Gonca Vuslateri


Hakan Altun'dan çok konuşulan sürpriz paylaşım Oyuncu Gonca Vuslateri ile aşkıyla gündemde olan şarkıcı Hakan Altun, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla beğeni kazandı.
Yıldız Tilbe'nin Gonca Vuslateri yorumu kafa karıştırdı! Son günlerde kendisinden 14 yaş küçük oyuncu Gonca Vuslateri ile yaşadığı aşkla magazin gündemine gelen 48 yaşındaki şarkıcı Hakan Altun, bu kez sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi.
Gonca Vuslateri neden arızaya bağladı? Oyuncu Gonca Vuslateri ile şarkıcı Hakan Altun'un sürpriz aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü.
Hakan Altun - Gonca Vuslateri aşkından ilk fotoğraf! 34 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri ile 48 yaşındaki şarkıcı Hakan Altun'un sevgili oldukları iddiası, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Gonca Vuslateri: "Kaçmıyoruz, saklamıyoruz" "Yalan Dünya" dizisinde canlandırdığı 'Vasfiye Teyze' rolüyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen oyuncu ve şarkıcı Gonca Vuslateri, müzmin bekar Hakan Altun ile mutlu bir beraberlik yaşıyor.
Hakan Altun - Gonca Vuslateri aşkında yeni gelişme Şarkıcı Hakan Altun ile oyuncu Gonca Vuslateri'nin sevgili oldukları iddiası dün magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Gonca Vuslateri ve Hakan Altun büyük bir aşka yelken açtı! Gonca Vuslateri ve Hakan Altun'un büyük bir aşka yelken açtığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.