Gonca Vuslateri


Gonca Vuslateri ani boşanmasına ilişkin ilk kez konuştu
Gonca Vuslateri ani boşanmasına ilişkin ilk kez konuştu Ses mühendisi Edip Burak Ertoğan ile 2015 yılında nikâh masasına oturup, 2018'de tek celsede yollarını ayıran Gonca Vuslateri; evliliğinin bitişine ilişkin sessizliğini yıllar sonra bozdu.
Gonca Vuslateri'nden annelik itirafı
Gonca Vuslateri'nden annelik itirafı Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri; Twitter'dan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerinde topladı. Vuslateri, annelik itirafı ile sosyal medyayı salladı.
Gonca Vuslateri'nden flaş Erkan Can paylaşımı
Gonca Vuslateri'nden flaş Erkan Can paylaşımı Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, meslektaşı Erkan Can’ın kendisine öğüdünü sosyal medyada paylaştı.
Gonca Vuslateri’den Habertürk yazarına yanıt: "Nagehan Alçı kim?"
Gonca Vuslateri’den Habertürk yazarına yanıt: "Nagehan Alçı kim?" Oyuncu Gonca Vuslateri, yaptığı açıklamada kendisine “Kezban” diyen Nagehan Alçı’ya cevap verdi.
Gonca Vuslateri ve Erkan Can'ın Cihangir buluşması
Gonca Vuslateri ve Erkan Can'ın Cihangir buluşması Erkan Can ile Gonca Vuslateri önceki akşam Cihangir’deydi.
İvana Sert ve eşi 'Muhteşem Gatsby' partisine katıldı
İvana Sert ve eşi 'Muhteşem Gatsby' partisine katıldı İvana Sert, eşi Sezer Dermenci, oyuncu Gonca Vuslateri ve Uğurkan Erez geçenlerde Kıbrıs’taydı.
Bergen filminin yönetmenlerinden Mahsun Kırmızıgül'e yanıt
Bergen filminin yönetmenlerinden Mahsun Kırmızıgül'e yanıt 1989 yılında Halis Serbest tarafından öldürülen sanatçı Belgin Sarılmışer'in hayatını konu alan 'Bergen' filmi 4 Mart'ta vizyona girdi. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı film izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.