Gonca Vuslateri


Gonca Vuslateri'nin kurye kavgasında ikinci perde Kurye Barış D., kargo paketlerini ulaştıramadığı Gonca Vuslateri’nin Instagram paylaşımının altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, evde yoksun” diye not bırakmıştı. Bu sözü istismar olarak değerlendiren Vuslateri, kuryeden şikayetçi olmuştu.
Gonca Vuslateri kuryenin mesajını ifşa edince olanlar oldu Kurye Barış D., Gonca Vuslateri'nin paylaşımının altına "Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, yoksun" diye yazdı. Vuslateri, "İşte istismar" diye paylaşım yaptı, Barış D. ise "Beni ifşa edemezsin" diye mesaj yolladı. Ünlü oyuncu, kuryeden şikayetçi oldu.
Gonca Vuslateri: "Kargocu sapık çıktı" Oyuncu Gonca Vuslateri, Twitter paylaşımında şok eden bir iddiada bulundu.
Gonca Vuslateri'nden sürpriz imza Oyuncu Gonca Vuslateri’nin yeni projesi belli oldu.
Gonca Vuslateri'nin büyük telaşı Önceki gün Cihangir'de görüntülenen Gonca Vuslateri, "Arkadaşlar çok acelemiz var. Sonra konuşuruz" diyerek, hızla oradan ayrıldı.
Gonca Vuslateri'nin davranışı takipçileri ikiye böldü Gonca Vuslateri attığı bir tweet ile gündem oldu. Gonca Vuslateri televizyon için gelen teknik ekibi kapıdan gönderdiğini duyurdu. Ünlü oyuncuya hak verenler kadar eleştirenler de oldu.
Gonca Vuslateri'nin 36. yaş sevinci "Yalan Dünya" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen ünlü yıldız Gonca Vuslateri, 36 yaşına girdi.