Gonca Vuslateri


'Tehlikeli Karım' dizisi Tayland yolcusu
'Tehlikeli Karım' dizisi Tayland yolcusu Başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ, Bige Önal ve Erdem Akakçe'nin yer aldığı 'Tehlikeli Karım' dizisi yurtdışına açılıyor.
Hakan Meriçliler'den Gonca Vuslateri'nin 'maaş' çıkışına yanıt
Hakan Meriçliler'den Gonca Vuslateri'nin 'maaş' çıkışına yanıt Deneyimli oyuncu Hakan Meriçliler, 2012-2014 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan "Yalan Dünya" dizisindeki rol arkadaşı Gonca Vuslateri'nin, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım" şeklindeki tepkisini değerlendirdi.
Gonca Vuslateri'nden Serdar Ortaç'a 'kürtaj' tepkisi!
Gonca Vuslateri'nden Serdar Ortaç'a 'kürtaj' tepkisi! Serdar Ortaç'ın, 'Baba olmayı düşünüyor musunuz?' sorusuna verdiği, “Kaç tane olacaktı ama hep kürtaj oldular, yazık" cevabı sert tepkilere neden oldu.
Gonca Vuslateri'nden Gülse Birsel'e fatura tepkisi
Gonca Vuslateri'nden Gülse Birsel'e fatura tepkisi Gülse Birsel'in evine gelen 2 bin 550 liralık elektrik faturasını paylaşmasına tepki gösteren oyuncu Gonca Vuslateri, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım" diyerek 10 yıl önce aldığı maaşı gündeme getirdi.
Gonca Vuslateri koronayı atlatır atlamaz yemeğe koştu
Gonca Vuslateri koronayı atlatır atlamaz yemeğe koştu İkinci kez Corona virüse yakalanan Gonca Vuslateri, hastalığı yenmeyi başardı. Bebek’te görüntülenen Vuslateri, aşk hayatına dair soruları cevapladı.
Kurye de Gonca Vuslateri'nden davacı oldu
Kurye de Gonca Vuslateri'nden davacı oldu Oyuncu Gonca Vuslateri ile kurye Barış D. kavgasında yeni gelişme! Vuslateri’nin şikayetinin ardından kurye de oyuncudan şikayetçi oldu. Barış D., “Beni hedef gösterdi. Hakkımda ‘Sapık’ yorumları yapıldı. Olayın tacizle ilgisi yok. Bunun kararını vicdanlara bırakıyorum” dedi.
Gonca Vuslateri'nin kurye kavgasında ikinci perde
Gonca Vuslateri'nin kurye kavgasında ikinci perde Kurye Barış D., kargo paketlerini ulaştıramadığı Gonca Vuslateri’nin Instagram paylaşımının altına “Senin yüzünden epilepsi oldum. Ne zaman kargo bıraksam, evde yoksun” diye not bırakmıştı. Bu sözü istismar olarak değerlendiren Vuslateri, kuryeden şikayetçi olmuştu.