Gonca Vuslateri

Bir dizi talihsizlik yaşayan Gonca Vuslateri'nin tedavisi sürüyor
Bir dizi talihsizlik yaşayan Gonca Vuslateri'nin tedavisi sürüyor Covid-19 sebebiyle evinde karantinadayken bacağına kaynar su dökülen Gonca Vuslateri’nin hastanedeki tedavisi devam ediyor.
Gonca Vuslateri bir operasyon daha geçirecek
Gonca Vuslateri bir operasyon daha geçirecek Evinde corona virüs tedavisi görürken üzerine kaynar su dökülen ve hastaneye kaldırılan oyuncu Gonca Vuslateri, tedavi sürecinin iyi gittiğini ve bir operasyon daha geçireceğini söyledi.
Gonca Vuslateri çığlıklarıyla mahalleyi ayağa kaldırdı!
Gonca Vuslateri çığlıklarıyla mahalleyi ayağa kaldırdı! Geçtiğimiz günlerde Covid'e yakalandığını duyuran ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, talihsiz bir kaza geçirdi. Üzerine kaynar su dökülen Vuslateri, acilen hastaneye kaldırıldı.
Gonca Vuslateri Corona virüse yakalandı
Gonca Vuslateri Corona virüse yakalandı Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri'nin Corona virüs testi pozitif çıktı. Vuslateri, "Herkes kendine dikkat etsin. Sıfır anksiyete geçirmeden geçsin gitsin" dedi.
Ünlü oyuncular Türkiye'nin ilk 'distopya' dizisinde buluştu
Ünlü oyuncular Türkiye'nin ilk 'distopya' dizisinde buluştu Türkiye'nin ilk distopya dizisi ‘Memoria' için hazırlıklar başladı.
Gonca Vuslateri'nin kolundaki lekeler merak uyandırdı
Gonca Vuslateri'nin kolundaki lekeler merak uyandırdı Üzerinde “İç istemem çalışayım. Ep isterim dere boyunda bira çekeleyim” yazılı esprili tişörtüyle poz veren Gonca Vuslateri'nin kolundaki lekeler dikkatlerden kaçmadı.
Covid testi pozitif çıkınca çekimler iptal oldu!
Covid testi pozitif çıkınca çekimler iptal oldu! Tims&B'nin Netflix için hazırladığı "Sıcak Kafa" dizisinde Corona virüs paniği yaşandı.