Gonca Vuslateri

Gonca Vuslateri'nden depresyon itirafı
Gonca Vuslateri'nden depresyon itirafı Kısa süreli Hakan Altun beraberliğiyle adından söz ettiren oyuncu Gonca Vuslateri verdiği kiloyla da dikkat çekmişti.
Gonca Vuslateri'nden Hakan Altun sorusuna olay yanıt
Gonca Vuslateri'nden Hakan Altun sorusuna olay yanıt Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Cihangir’de görüntülendi.
Erol Köse'den Gonca Vuslateri'ne yanıt
Erol Köse'den Gonca Vuslateri'ne yanıt Gonca Vuslateri – Hakan Altun aşkının sürpriz bir şekilde bitmesinin yankıları sürüyor. Erol Köse'nin Vuslateri hakkında yaptığı bir yorum iki ünlü ismi karşı karşıya getirdi.
Hakan Altun dışarıya adım atmıyor
Hakan Altun dışarıya adım atmıyor Yıllardır yalnız olan ve evlenip çoluk çocuğa karışmanın hayalini kuran Hakan Altun, Gonca Vuslateri ile ayrılığı sonrası kendini eve kapattı.
Hakan Altun'a Gonca Vuslateri sorulunca ne dedi?
Hakan Altun'a Gonca Vuslateri sorulunca ne dedi? Şarkıcı Hakan Altun, sosyal medya hesabında takip etmeyi bıraktığı sevgilisi Gonca Vuslateri'ni soran muhabire hangi yanıtı verdi?
Hakan Altun Gonca Vuslateri'ni takipten çıkardı!
Hakan Altun Gonca Vuslateri'ni takipten çıkardı! Sürpriz aşklarıyla günlerce konuşulan Gonca Vuslateri ile Hakan Altun birlikteliğinin sona erdiği öne sürüldü.
Gonca Vuslateri'nden flaş nikah açıklaması
Gonca Vuslateri'nden flaş nikah açıklaması Hakan Altun ile aşk yaşamaya başlayan Gonca Vuslateri'den evlilik açıklaması geldi...