Güven Kıraç'tan 'yasak aşk' tepkisi

Eşini aldattığına ilişkin haberlerle bir süredir gündeme gelen oyuncu Güven Kıraç, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Güven Kıraç'tan 'yasak aşk' tepkisi

Güven Kıraç ile Başak Kıraç 2010 yılında nikah masasına oturmuş çift kısa süre sonra da kızları Maya'ya kavuşmuştu. 12 yıllık birlikteliğin ardından Güven Kıraç'ın eşi Başak Kıraç'ı genç bir kadınla aldattığı iddia edilmişti.

Ünlü oyuncu Güven Kıraç ve Mervenur Topugil isimli sevgilisinin Asmalımescit'te çekilen dudak dudağa görüntüleri objektiflere yansımıştı.

 

Yılların oyuncusu, "Bir ilişkinin, bir evliliğin bitmesi boşanmadan çok önce oluyor, boşanma son noktadır. Çiftler bazen anlaşamaz ve ilişkileri bitebilir. Biz de anlaşmalı olarak boşandık, saygı ve sevgi çerçevesinde kızımızın ebeveynleri olarak kalacağız. Çıkan haberler beni olduğu kadar ailemi de üzmekte. Ayrıca benim ve kız arkadaşımın yaşları ve kız arkadaşım ile aramdaki yaş farkına ilişkin haberler de gerçeği yansıtmamaktadır. Ben 54 yaşındayım. Sizlerden özel hayatıma saygı gösterilmesini rica ediyorum." diyerek hakkında yapılan eleştirilere tepki gösterdi.