boşanma


Bekir Aksoy'a eski eşinden acı sözler: "3 yıldır oğlunu aramıyor"
Bekir Aksoy'a eski eşinden acı sözler: "3 yıldır oğlunu aramıyor" Bekir Aksoy 3 yıldır görüşmediği oğlu Emir'in yaş gününü sosyal medyadan kutladı.
Oğuzhan Koç'tan 'Boşanıyor musunuz?' sorusuna yanıt
Oğuzhan Koç'tan 'Boşanıyor musunuz?' sorusuna yanıt Ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, bir süredir haklarında ayrılık haberleri yapılan eşi Demet Özdemir ile ilgili sorulara yanıt verdi.
Çağla Şıkel: "Evlatlarımı uzaktan izlemeye devam edeceğim"
Çağla Şıkel: "Evlatlarımı uzaktan izlemeye devam edeceğim" Şarkıcı Emre Altuğ ile evliliğinden iki çocuğu bulunan Çağla Şıkel, büyük oğlu Kuzey üzerinden duygusal bir yazı kaleme aldı.
Geçtiğimiz yaz boşanan Rupert Murdoch beşinci defa evleniyor!
Geçtiğimiz yaz boşanan Rupert Murdoch beşinci defa evleniyor! 92 yaşındaki ünlü medya patronu Rupert Murdoch, 5. kez evleniyor. Murdoch, hayatının ikinci yarısını nişanlısıyla geçirmeyi dört gözle beklediğini söyledi.
DJ Mert Aydın: "Ben Merve sayfasını kapattım"
DJ Mert Aydın: "Ben Merve sayfasını kapattım" Merve Boluğur ile yaptığı kısa evlilikle bir dönem magazin manşetlerinden inmeyen DJ Mert Aydın, önceki akşam bir davette performans sergiledi.
Gizem Güven: "Boşanmakla en isabetli kararı vermişim"
Gizem Güven: "Boşanmakla en isabetli kararı vermişim" "Sihirli Annem" dizisiyle şöhreti yakalayan Gizem Güven, uzatmalı aşk yaşadığı yakışıklı futbolcu Caner Turp ile evlenmiş, iki yıl sonra boşanmıştı.
Metin Şen'den boşanan Aslı Gümüşel'in yeni hedefi belli oldu
Metin Şen'den boşanan Aslı Gümüşel'in yeni hedefi belli oldu Geçtiğimiz pazartesi günü 23 yıllık eşi Metin Şen'den boşanan Aslı Gümüşel'in hedefinde ne var?