boşanma


Eski güzellik kraliçesi Kirsty Bertarelli'den en pahalı boşanma Eski İngiltere güzellik kraliçesi ve şarkıcı Kirsty Bertarelli İngiltere'nin en pahalı boşanma anlaşmasına imza attı.
Hakan Uzan: "Fransa'da boşandık, Türkiye de tanısın" Cem Uzan'ın kardeşi Hakan Uzan eski eşi Özlem Uzan ile boşanmasını Türkiye'nin de tanıması için mahkemeye başvurdu.
Şef Danilo Zanna'nın 'boşanma' sessizliği 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma kararı alan Danilo Zanna, önceki gün alışveriş turunda görüntülendi.
Burak Sergen avukatı aracılığıyla açıklama yaptı Burak Sergen'in 4 ay önce evlendiği eşi Nihan Ünsal'ın kendisini Özer Kocer ile aldattığı iddialarının ardından, ünlü oyuncu avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.
Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı 2014 yılında nikah masasına oturan ve boşanma aşamasında olan 40 yaşındaki Kim Kardashian ile 44 yaşındaki Kanye West ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Algı Eke - Ulaş İnan Torun cephesinde flaş gelişme 2019 yılında Algı Eke’yle 1.5 yıllık evliliklerini noktalayan İnan Ulaş Torun, “Henüz sevgili olmamızın bir ayı bile dolmadan evlilik kararı verdik. Bazı konularda fikir ayrılıklarımızın olduğunu anladık” demişti.
DJ Doğuş Çabakçor'un 100 bin dolarlık hatası! Ünlü DJ Doğuş Çabakçor, geçen yıl eşi Begüm Yücel'den boşanmıştı. Çiftin arasında da 10 maddelik bir protokol imzalanmıştı.