boşanma


Hurmacı çiftinin davasında şoke eden rapor!
Hurmacı çiftinin davasında şoke eden rapor! Eski futbolcu Özer Hurmacı ve eşi Mihriban Hurmacı'nın boşanma ve şiddet davaları gündemden düşmüyor. ''Eşe karşı basit yaralama'' suçundan yargılanan çiftin karşılıklı olarak 1 yıl 6'şar aya kadar hapisleri istendi.
Ünlülerin estetik doktoru Serdar Eren'e hapis cezası
Ünlülerin estetik doktoru Serdar Eren'e hapis cezası Türkiye’nin en ünlü estetik doktorlarından biri olan Serdar Eren ile Burcu Eren 23 Ekim 2021’de evlendi. Ancak çift arasındaki tartışma kısa süre sonra başladı. İkili arasındaki anlaşmazlık çözülemeyince boşanma davası açıldı. Serdar Eren, eşine karşı boşanma davası açtı.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın boşanacağı haberi doğru mu?
Zeynep Bastık ve Tolga Akış'ın boşanacağı haberi doğru mu? Şarkıcı Zeynep Bastık, reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış ile geçtiğimiz yıl Temmuz ayında dünya evine girmişti. Çiftin evliliğine dair beklenmedik bir gelişme yaşandı. İkilinin, boşanacağına dair haberler basına yansıdı.
Burcu Kıratlı: "Kalbimi aşka kapatmam söz konusu olamaz"
Burcu Kıratlı: "Kalbimi aşka kapatmam söz konusu olamaz" Oyuncu Burcu Kıratlı Şubat 2022’de ikinci kez evlendiği müzisyen Sinan Akçıl’dan 11 Mayıs’ta yine boşanmıştı.
Patlayan flaşlar Fırat Tanış'ın canını sıktı
Patlayan flaşlar Fırat Tanış'ın canını sıktı İddialı yapımların aranılan oyuncusu Fırat Tanış, Nişantaşı'nda gülücük saçarken bir anda somurtmaya başladı.
Sinan Akçıl: "Burcu her zaman mutlu olsun"
Sinan Akçıl: "Burcu her zaman mutlu olsun" Başarılı müzisyen Sinan Akçıl, önceki akşam Ataşehir Araba Mezarlığı'nda 'Yaktırma' isimli parçasına klip çekti.
Ebru Destan: "Velayet davamız çocuklar askere gidene kadar sürecek"
Ebru Destan: "Velayet davamız çocuklar askere gidene kadar sürecek" Evlendiği dönemde medyadan uzak kalan Ebru Destan boşanma süreci hakkındaki sessizliğini bozdu.