boşanma


Burak Sergen: "Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor" Eşi Nihan Ünsal'ın ihanetine uğrayan tiyatro sanatçısı Burak Sergen, önceki gün oğlu Cansın ve kız arkadaşıyla Etiler'de bir restoran çıkışı görüntülendi.
Nihan Büyükağaç ve eşinden çok üzücü haber İbrahim Çelikkol’un eşi Mihre Çelikkol’dan boşanma kararı almasının ardından bir ünlü oyuncunun daha eşinden ayrılmaya hazırlandığı öğrenildi.
Kemal - Feryal Gülman gerçeği herkesi şaşırttı! 28 yıllık eşi Feryal Gülman'ın kendisine 'zina' nedeniyle 8 yıl önce açtığı boşanma davası geçen ay sonuçlanan 89 yaşındaki Kemal Gülman, 31 yaşındaki sevgilisi Eda Cideli ile önceki gün yine magazin basınındaydı...
Ünlü profesör hakkında mide bulandıran iddia İstanbul'da bir üniversitede görevli Prof. Dr. Köksal A., iddialara göre evli olduğu ikinci eşinin 12 yaşındaki erkek çocuğuna iki yıl boyunca cinsel istismarda bulundu.
Mihre Çelikkol'dan boşanma haberine ilişkin açıklama İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Çelikkol ile bazı sorunlar yaşadığı ve bu sorunları aşamadığı için boşanacağı iddia ediliyor. Mihre Çelikkol, ayrılık haberiyle ilgili ilk kez konuştu.
Özcan Deniz şapka taktı, yine de yakalandı Feyza Aktan ile boşanmaları ve velayet davaları magazin gündeminden düşmeyen Özcan Deniz’in adı uzun süredir İranlı Samar Dadgar ile anılıyordu.
Seda Tosun ve Eymen Adal barıştı Geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde boşanan oyuncu Seda Tosun ile müzisyen Eymen Adal aralarındaki buzları eritti.