boşanma


Müge Boz - Caner Erdeniz çiftinin oğulları dünyaya geldi
Müge Boz - Caner Erdeniz çiftinin oğulları dünyaya geldi Müge Boz ile Caner Erdeniz'in ikinci çocukları dünyaya geldi. Çift, erkek bebeklerine Rika adını verdi.
Eski eşi Seçil Sırmacı'ya 'uyuşturucu' suçlaması yapan iş insanına hapis şoku
Eski eşi Seçil Sırmacı'ya 'uyuşturucu' suçlaması yapan iş insanına hapis şoku İşinsanı Hakan Karabiber, eski eşi Seçil Sırmacı’ya “uyuşturucu ticareti yapma” suçundan “iftira” attığı gerekçesiyle 2.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme kararında Karabiber’in delil olmadan tahminlerle hareket ederek ihbarda bulunduğunu gerekçe olarak gösterdi.
Bülent Şakrak yeniden evlilik yolunda
Bülent Şakrak yeniden evlilik yolunda Ceyda Düvenci ile boşandıktan sonra Esra Akpınar ile yeni bir aşka yelken açan Bülent Şakrak, sevgilisiyle birlikte konserde görüntülendi.
Pelin Akil'den kafa karıştıran boşanma açıklaması: 'Şu an yok"
Pelin Akil'den kafa karıştıran boşanma açıklaması: 'Şu an yok" Mutlulukları parmakla gösterilen Pelin Akil - Anıl Altan çifti, son günlerde evliliklerinde sorun yaşadıkları haberleriyle gündeme geliyor.
Nihat Doğan'a eşinin "Beni aldattı" açıklaması soruldu
Nihat Doğan'a eşinin "Beni aldattı" açıklaması soruldu Nihat Doğan, katıldığı canlı yayında evliliğinin bitme nedenlerine ilişkin konuştı.
Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları
Ceyda Düvenci'den yeni sevgilisiyle aşk pozları Bülent Şakrak ile evlilikleri boyunca hemen her gün aşk dolu mesajlar paylaşan Ceyda Düvenci; benzer cümleleri bu kez de yeni sevgilisi Güçlü Mete için kurmuştu.
Rasim Ozan Kütahyalı sarışın aşkıyla poz verdi
Rasim Ozan Kütahyalı sarışın aşkıyla poz verdi Gazeteci Nagehan Alçı ile bir süre önce tek celsede boşanan Rasim Ozan Kütahyalı yeni aşka yelken açtı.