boşanma


Hatice'den İvana Sert'e zehir zemberek sözler! Şarkıcı Hatice, oğlu Ateş'in 5 bin lira olan nafakasını 15 bin liraya çıkarmak için eski eşine dava açan Ivana Sert'e tepki gösterdi.
Pedro de Noronha'nın evli sevgilisi Işık Keçeci boşanıyor! "Işık Hanım'ın yıllar önce evlendiği Lübnan asıllı eşi Mustafa Aşur'dan boşandığını sanıyordu ama yanılmışız!"
Ahmet Nazif Zorlu'nun kızı baba evine döndü! Ahmet Nazif Zorlu'nun muhalefetine rağmen Serdar Cümbüş ile evlenen Şule Zorlu'nun boşanma arifesinde olduğu konuşuluyordu...
Nilay Deniz boşanır boşanmaz tatile çıktı Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Çatı Katı Aşk' adlı yaz dizisinde "Yasemin" karakterine hayat veren oyuncu Nilay Deniz, üç yıl önce evlendiği görüntü yönetmeni Erçin Karabulut’tan boşandı.
ÜNLÜ TEKSTİLCİNİN EŞİ 50 MİLYONLUK BOŞANMA DAVASI AÇTI İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) yönetim kurulu üyesi tekstilci Cem Altan’a, 6 yıllık eşi Asude Altan aldatıldığı iddiasıyla boşanma davası açarak, 50 milyon TL tazminat ve 100 bin TL nafaka istedi.
23 yıllık eşinden boşanan Asya ilk kez konuştu 90'lı yıllara damga vuran Asya, 23 yıl sonra "Unutup Gitti" şarkısıyla müzik dünyasına geri döndü.
Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında 'Kuzey' savaşı Özcan Deniz, Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.