boşanma


Adele kocasından boşandı Dünyaca ünlü şarkıcı Adele'in, Eylül 2019'da başlayan Simon Konecki ile boşanma davası sonuçlandı.
Ünlü oyuncu eşinin boşanma davası açtığını gazeteden öğrendi! Beğeniyle izlenen ünlü oyuncunun eşi, kendisinden habersiz boşanma davası açtı.
Ali Gürsoy ve Melis Çiftçi'nin evliliğini bitiren kadın görüntülendi Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Ergun Gürsoy'un oğlu Ali Gürsoy, 12 yıl önce Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Melis Çiftçi ile hayatını birleştirmişti.
Kemal Gülman'dan şok eden Feryal Gülman atağı! 2013 yılından beri boşanmaya çalışan Kemal-Feryal Gülman cephesinde sular bir türlü durulmuyor...
Parayla saadet olmadı! Para, söylenildiği gibi saadet getirmedi. Bir ömür aynı yastığa baş koymayı umut eden çiftlerin mutluluğu uzun sürmedi.
Melike İpek Yalova'dan 'boşanma' iddialarına yanıt! 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde rol alan Melike İpek Yalova, 7 yıl aşk yaşadığı yapımcı Altuğ Gültan ile 2019'da İzmir'de düzenlenen törenle evlenmişti. Dizi çekimleri için Adana'da olan oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaparak Gültan ile boşanma kararı aldıklarını söyledi.
Kim Kardashian Kanye West’e boşanma davası açtı Kim Kardashian ve Kanye West'in 7 yıllık evliliği sona eriyor. Kardashian'ın avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı belgeler ortaya çıktı.