boşanma


Şeyma Subaşı alyansı çıkardı! Boşanıyorlar mı?
Şeyma Subaşı alyansı çıkardı! Boşanıyorlar mı? Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi gösterişli bir düğünle evlenmişlerdi. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi'nin boşanma kararı aldıkları iddia edildi.
Ünlü aktörden boşanan Neslihan Demir yeni aşkıyla poz verdi
Ünlü aktörden boşanan Neslihan Demir yeni aşkıyla poz verdi Neslihan Demir yeni sevgilisiyle poz verdi. Oyuncu Kamil Güler ile evliliği sona eren Neslihan Demir, yeni aşkını sosyal medyadan paylaştı.
Linda Evangelista: "Bir ayağım çukurda, biliyorum"
Linda Evangelista: "Bir ayağım çukurda, biliyorum" Geçtiğimiz haftalarda son beş yılda iki kez kansere yakalandığını ifade eden bir dönemin ünlü modeli Linda Evangelista, sarsıcı açıklamalarda bulundu.
Ceyda Düvenci eski eşi Bülent Şakrak hakkında sessizliğini bozdu
Ceyda Düvenci eski eşi Bülent Şakrak hakkında sessizliğini bozdu Evlilikleri süresince sosyal medya hesaplarından büyük cümlelerle onlarca kez aşklarını haykıran Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci; apar topar boşanarak herkesi şaşırtmıştı.
Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furnes'in ayrılık sebebi belli oldu
Hugh Jackman ve Deborra-Lee Furnes'in ayrılık sebebi belli oldu Hollywood'un ünlü isimlerinden biri olan Hugh Jackman, aynı zamanda özel hayatıyla da örnek gösterilen bir oyuncuydu. Ancak Jackman ve 27 yıldır birlikte olduğu eşi Deborra-Lee Furnes, geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı aldı.
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası!
'Nafaka dolardan TL'ye dönsün' davası! Avustralya'da yaşadığı dönemde 12 yıllık eşinden boşanan yazılım mühendisi Bahri İnceler, işleri bozulduğu için 3 bin dolarlık iştirak ve yoksulluk nafakasını ödeyemeyince, nafaka miktarının düşürülerek, 5 bin TL olarak belirlenmesi talebiyle dava açtı.
Emina Jahovic Mustafa Sandal'dan 654 bin lira istiyor
Emina Jahovic Mustafa Sandal'dan 654 bin lira istiyor Daha önce 'nafaka' sebebiyle mahkemelik olan eski eşler Emina Jahovic ile Mustafa Sandal yine karşı karşıya geldi.