boşanma


Merve Dizdar: "Ben mutluyum" Boşanmalarının üzerinden 1 ay geçmesine rağmen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından halen kaldırmayan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar'ın, barışıp yeniden evlenebilecekleri söyleniyordu.
Gürhan Altundaşar'dan olay yaratan paylaşım! 2018 yılında nikah masasına oturan, sosyal medyada yaptıkları doğal paylaşımlarla herkesin örnek gösterdiği Merve Dizdar - Gürhan Altundaşar çiftinin boşanma kararı, çiftin hayranlarını üzmüştü.
Elif Ece Uzun ve Mehmet Tuş'un barışması kısa sürdü Elif Ece Uzun, ikiz çocuklarının babası iş insanı Mehmet Tuş’un defalarca fiziksel şiddetine maruz kaldığını iddia ederek iki ay uzaklaştırma kararı aldırmış; daha sonra barıştıklarını açıklamıştı.
Melike İpek Yalova rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor? 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinden ayrılan Melike İpek Yalova, rol arkadaşı Furkan Palalı ile aşk yaşadığı yönündeki iddialar hakkında ilk kez açıklama yaptı.
Ali Gürsoy sevgilisiyle Bodrum'da sobelendi 12 yıllık eşi Melis Çiftçi ile geçen Aralık ayında anlaşmalı olarak boşanan iş dünyasının ünlü ismi Ali Gürsoy, sevgilisi Gonca Ünsal’la tatile çıktı.
Merve Dizdar'dan konuşulacak açıklama: "Keşif dönemimdeyim" Merve Dizdar, ‘Masumlar Apartmanı’ndaki ‘Gülben’ rolüyle adından en çok söz ettiren isimlerden biri oldu. Son olarak mutlu bir evlilikleri olduğu bilinen 3 yıllık eşi oyuncu Gürhan Altundaşar’dan sürpriz bir kararla boşandı.
ÜNLÜ REKLAMCININ YASAK AŞK SKANDALINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ! Hürriyet Gazetesi muhabiri Özge Eğrikar imzalı "EŞİNE BOŞANMA,YASAK AŞKA TAZMİNAT DAVASI" başlıklı haber, dünkü gazetede yer almasına rağmen daha sonra gazetenin internet sitesinden nasıl kaldırıldığı merak konusu oldu.