boşanma

Eşi Taner Ataş'tan boşanan Seda Tosun nikah cüzdanını yırttı
Eşi Taner Ataş'tan boşanan Seda Tosun nikah cüzdanını yırttı Oyuncu Seda Tosun, Haziran 2022'de evlendiği Taner Ataş ile yollarını ayırdı. Seda Tosun, boşandığını nikâh cüzdanını yırtarak duyurdu.
Emre Altuğ, Çağla Şıkel'le ilgili 'o gerçeği' ilk defa açıkladı
Emre Altuğ, Çağla Şıkel'le ilgili 'o gerçeği' ilk defa açıkladı Emre Altuğ tam 8 yıl evli kalıp boşandığı eski eşi Çağla Şıkel ile ilgili konuştu. Ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını söyleyen Emre Altuğ, Çağla Şıkel'le ayrıldıktan sonra yaşadığı acıyı da paylaştı.
Şeyma Subaşı'ndan boşanma sonrası imalı paylaşım
Şeyma Subaşı'ndan boşanma sonrası imalı paylaşım Mısırlı milyarder Meedo'dan ayrıldıktan sonra sessizliğe bürünen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Instagram üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu. Şeyma Subaşı'nın o sözleri, eski eşe Meedo'ya şeklinde yorumlandı.
Kerem Görsev - Deniz Kurt evliliği aniden bitti!
Kerem Görsev - Deniz Kurt evliliği aniden bitti! Kerem Görsev, "Bizim ki hayal kurduran bir aşk... Sihirli... Deniz ile ortak noktamız çok fazla var bu çok güzel. İkimiz de Kızılderili atı gibiyiz, eyersiz. Biliyorsunuz ki Kızılderili atı zordur." diyerek aşkını haykırdığı eşi Deniz Kurt'tan tek celsede boşandı.
Zeynep Bastık eski eşi ve yeni aşkıyla birlikte eğlendi
Zeynep Bastık eski eşi ve yeni aşkıyla birlikte eğlendi Mekan çıkışı muhabirler tarafından sevgilisi ve eski eşi ile yan yana olması sorulunca Zeynep Bastık, "Böyle şeyler mi var artık? 2024'e girdik sen hâlâ diyorsun ki... Böyle şeyler kalmadı. En azından bizde yok. Herkes çok iyi anlaşıyor" dedi.
Müdür ile sevgilisinin öğretmenler odası paylaşımı, boşanma davası dosyasında
Müdür ile sevgilisinin öğretmenler odası paylaşımı, boşanma davası dosyasında Antalya'da açılan boşanma davasında müdür ile sevgilisinin öğretmenler odası paylaşımı, boşanma davası dosyasına girdi.
Nursel Ergin - Murat Akyer çifti barıştı
Nursel Ergin - Murat Akyer çifti barıştı "Gelinim Mutfakta" adlı gündüz kuşağı programında sunuculuk yapan Nursel Ergin, 6 ay önce eşi Murat Akyer ile boşanmıştı. Çiftten sevindiren bir haber geldi.