boşanma

Hande Ataizi'nden evlilik sorusuna net yanıt: "Ne onunla ne de başkasıyla..."
Hande Ataizi'nden evlilik sorusuna net yanıt: "Ne onunla ne de başkasıyla..." 4 yıldır spor hocası Dinç Aydoğdu'yla birlikte olan oyuncu Hande Ataizi, konuk olduğu programda evlilikle ilgili çarpıcı açıklama yaptı.
Sosyete Bilen çiftini konuşuyor: "Faruk Bey paranın peşindeymiş"
Sosyete Bilen çiftini konuşuyor: "Faruk Bey paranın peşindeymiş" Faruk Bilen'in, evden kovulduğu, aşağılandığı, hiçbir mal edinemediği gibi iddiaları herkesin dilinde.
Boşanma aşamasındaki eşini öldürüp, intihar etti
Boşanma aşamasındaki eşini öldürüp, intihar etti İzmir'de Erdoğan Dıvrak (43), boşanma aşamasındaki eşi Çiğdem Dıvrak'ı (38) öldürüp, aynı tabanca ile intihar etti.
Arzu Yanardağ'dan eski eşi Ali Serter'e nafaka davası
Arzu Yanardağ'dan eski eşi Ali Serter'e nafaka davası Arzu Yanardağ, eski eşi Ali Serter'le mahkemelik oldu. Oyuncu Arzu Yanardağ, Ali Serter'in 17 yaşındaki kızlarıyla ilgilenmediğini ve yıllardır maddi ve manevi hiçbir destekte bunmadığını iddia etti.
Arzum Onan: "Büyük hırsları olan bir kadın değildim"
Arzum Onan: "Büyük hırsları olan bir kadın değildim" Türkiye eski güzeli Arzum Onan, saygın kişiliği ve mütevaziliği ile her daim alkış topladı.
Bilal Hancı ve Esin Çepni boşandı
Bilal Hancı ve Esin Çepni boşandı 'Kafalar'ın üyelerinden Bilal Hancı, geçtiğimiz haftalarda gece kulübünde genç bir kadınla dudak dudağa yakalanmıştı. Esin Çepni, geçtiğimiz günlerde 'ikinci bir şans istiyorum' diyen eşini affetmedi ve evliliklerinin resmen sonlandığını açıkladı.
Eşi Haluk Dinçer'den boşanan Suzan Sabancı: "Değişim hayat mottom"
Eşi Haluk Dinçer'den boşanan Suzan Sabancı: "Değişim hayat mottom" Suzan Sabancı, 19 Ekim'de 28 yıllık eşi Haluk Dinçer'den boşanarak hayatında büyük değişime imza atmıştı.