boşanma

Güven Kıraç'ın uğruna evliliğini bitirdiği sevgilisiyle ilgili şaşırtan haber
Güven Kıraç'ın uğruna evliliğini bitirdiği sevgilisiyle ilgili şaşırtan haber Güven Kıraç bir gezi programında tanıştığı Mervenur Topugil ile yakınlaşmış ve bu beraberlik 7 yaşındaki kızının da annesi olan 12 yıllık eşi Başak Kıraç’la geçen ekim ayında boşanmasına neden olmuştu.
Josh Duhamel ve Fergie'nin neden boşandıkları yıllar sonra ortaya çıktı
Josh Duhamel ve Fergie'nin neden boşandıkları yıllar sonra ortaya çıktı Ünlü aktör Josh Duhamel, Black Eyed Peas grubunun solisti Fergie ile uzun süre devam eden evliliğinin neden sona erdiğini sonunda açıkladı.
Başka bir erkeğe gönül verdi, boşanmak için bir servet ödeyecek!
Başka bir erkeğe gönül verdi, boşanmak için bir servet ödeyecek! Ariana Grande, gizlice evlendiği Dalton Gomez ile boşanma işlemlerini de sessiz sedasız tamamladı. Çift, resmi olarak boşanma davası açtıktan haftalar sonra anlaşmaya vardı. Grande, karar verildiği gibi Gomez'e 1,25 milyon dolar ödeme yapacak.
Demet Şener'den Demet Akalın sorusuna olay yanıt
Demet Şener'den Demet Akalın sorusuna olay yanıt 22 yıl önce İbrahim Kutluay'ı Demet Akalın'ın elinden aldığı konuşulan Demet Şener, "Helalleşecek bir durum yok" sözleriyle konuyu tekrar gündeme getirdi.
Melis İşiten'den barışma iddialarına net yanıt: "Bir araya gelemeyiz"
Melis İşiten'den barışma iddialarına net yanıt: "Bir araya gelemeyiz" Âşık Shakespeare' adlı oyununun galasına katılan Melis İşiten, eski eşi Uraz Kaygılaroğlu ile barıştıkları ve yeniden evlenecekleri yönündeki söylentileri yalanladı.
Emre Altuğ'dan konuşulacak Çağla Şıkel açıklaması
Emre Altuğ'dan konuşulacak Çağla Şıkel açıklaması Ünlü oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Boşanma aşamasına gelen ünlü isim evini satışa çıkardı
Boşanma aşamasına gelen ünlü isim evini satışa çıkardı Boşanma aşamasına gelen ünlü isim; evini dudak uçuklatan rakama satışa çıkardı...