boşanma

Şok! Ünlü yazar Funda Demir eski eşini öldürdü
Şok! Ünlü yazar Funda Demir eski eşini öldürdü İstanbul'da yaşayan sanat yazarı 47 yaşındaki Funda Demir, 2 yıl önce boşandığı mali müşavir olan eski eşi 49 yaşındaki Mustafa Çapar'ı öldürdü.
5 ay önce evlenen Şeyma Subaşı boşandı
5 ay önce evlenen Şeyma Subaşı boşandı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile yaklaşık 5 ay önce evlenen Şeyma Subaşı bugün Beykoz Adliyesindeki duruşmada boşandı.
Metin Şen'in yeni aşkında sürpriz gelişme
Metin Şen'in yeni aşkında sürpriz gelişme Mart ayında 23 yıllık eşi Aslı Gümüşel'den boşanan ünlü işadamı Metin Şen'in yalnızlığı ancak beş ay sürmüş ve ağustos ayında yeni bir aşka yelken açmıştı.
Cher 4 kişi tutup oğlunu otelden kaçırttı!
Cher 4 kişi tutup oğlunu otelden kaçırttı! Oscar, Emmy ve Grammy Ödülleri sahibi ünlü ABD’li şarkıcı ve oyuncu Cher’in ailesinde yaşanan kriz dünya basınında gündem oldu.
AKBANK Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer boşanıyor
AKBANK Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer boşanıyor AKBANK Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, eşi Haluk Dinçer'den boşanmak için mahkemeye başvurdu.
Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak açtı ağzını, yumdu gözünü
Tuğçe Tayfur'un eski eşi Taner Şafak açtı ağzını, yumdu gözünü Necla Nazır ile Ferdi Tayfur'un kızları Tuğçe Tayfur, dün "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" canlı yayınına konuk olmuş ve oğlunun babası da olan eski eşi Taner Şafak hakkında iddialarda bulunmuştu.
Şeyma Subaşı'nın boşanma davasına yayın yasağı
Şeyma Subaşı'nın boşanma davasına yayın yasağı Dört ay önce evlenen Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi boşanmak için mahkemeye başvurdu. Taraflar anlaşarak boşanmak istese de kanunların anlaşmalı boşanmaya izin vermemesi üzerine çekişmeli boşanma davasına dönüşen davaya yayın yasağı geldi.