Haluk Levent'ten şoke eden fotoğraf!

Son dönemde gerçekleştiği yardım çalışmalarıyla adından söz ettiren Haluk Levent'ten gelen son fotoğraf herkesi şaşırttı.

Haluk Levent'ten şoke eden fotoğraf!

Başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı kahkaha yüklü yeni komedi filmi “Üçlü Pürüz”ün afişi yayınlandı.

Üç arkadaşın macera dolu yolculuğunu konu alan film, 21 Nisan’da vizyona girecek. “Üçlü Pürüz”ün sürprizi ise Haluk Levent.


Haluk Levent'ten şoke eden fotoğraf!

Başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı, kadrosunda Müfit Kayacan, Özgür Can Çoban, Ecenaz Üçer, Selim Erdoğan ve Bahar Süer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı komedi filmi, 21 Nisan 2023’te beyazperdede seyirciyle buluşacak.

HALUK LEVENT ÇOK ŞAŞIRTACAK


Yönetmen koltuğunda Vedat Uyar’ın oturduğu “Üçlü Pürüz”ün sürprizi ise Haluk Levent. Kahkaha dolu filmde kendisini canlandıran ünlü rock’çı, öyle bir sahnede ortaya çıkacak ki hem karakterlere hem de filmi izleyen seyircilere büyük şaşkınlık yaşatacak!


Haluk Levent'ten şoke eden fotoğraf! - Resim : 2


DÜĞÜN YOLUNDA ÇILGIN MACERA

“Üçlü Pürüz”ün konusu şöyle: "Ailelerinden gizli bir şekilde evlenen Fatih (Özgür Can Çoban) ve Eda (Ecenaz Üçer), bankacı olan arkadaşları Serhat’tan (Okan Cabalar) sahte nikâh memuru olmasını ve Adana’ya gelerek ailelerinin karşısında nikâhlarını kıymalarını ister. Adana yolculuğunda Serhat’a nikâh şahidi olmaları için ortak arkadaşları Haktan (Emrah Kaman) ve Utku da (Korhan Herduran) eşlik eder. Ancak yolculukları sırasında arabaları çalınır. Üç arkadaşın yaşayacağı talihsizlikler bununla sınırlı kalmayacak, düğüne yetişmeye çalışırken kendilerini geri dönüşü olmayan bir maceranın içinde bulacaklardır!"