Hande Erçel&Kerem Bürsin: "Özel konulara girmeyelim"

Önceki gün düzenlenen ödül törenine birlikte katılan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, şık giyimleri ile dikkat çekti.

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre kamera karşısına geçen mutlu çift, "Ödül aldığımız için çok mutluyuz, 58 hafta emek verdik. Aldığımız ödüllerle de buna değdiğini hissetmek çok güzel" şeklinde konuştu.

"BİZİM KADAR SEVDİLER" 

'Sen Çal Kapımı' dizisiyle birlikte rol almaya başlayan çift, "İşe başlarken bizde çok endişelendik, halk sever mi diye düşündük. Herkese çok teşekkür ederim, onlar da bizim kadar sevdi" dedi.

IMDB sıralamasında 28-30 yaş aralığındaki genç oyuncular arasında ikinci güzel olan Hande Erçel, konuyla ilgili "Güzellik göreceli bir kavram, bir şey demek garip olur. Beni sadece aldığım ödülle ilgileniyorum, teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Hayranların sık sık evlilik hakkındaki isteklerini soran muhabirlere yanıt veren ikili, "Bu akşam evlilik hakkında konuşmayalım, neden burada olduğumuzu biliyoruz. Özel mevzulara girmeyelim, işimiz için buradayız ve çok mutluyuz" dedi.

Şık giyimleriyle dikkat çeken ikili, kıyafet konusunda birbirlerine karışmadıklarını belirtti.

Bürsin, "Ben Hande'nin ne giydiğine karışmıyorum, o da bana karışmıyor" derken, güzel oyuncu ise, "Karışmak demeyelim, tabi ki birbirimize yakışan şeyleri söylüyoruz" şeklinde konuştu.

Muhabirler doğum günü olan Hande Erçel'e sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi.