Kerem Bürsin


Kerem Bürsin: "Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabilir"
Kerem Bürsin: "Ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabilir" Önceki gün Etiler'de objektiflere takılan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, gazetecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Kerem Bürsin'in yeni dizisinden bomba detaylar!
Kerem Bürsin'in yeni dizisinden bomba detaylar! Oyuncu Kerem Bürsin'in yeni dizi projesi "Lemi"yle ilgili ilk bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
Kalbi kırık Serenay'dan aşk tavsiyesi
Kalbi kırık Serenay'dan aşk tavsiyesi Serenay Sarıkaya, magazin gündeminde aşk iddiaları sıklıkla gündem oluyor.
Kerem Bürsin'i çileden çıkaran iddia
Kerem Bürsin'i çileden çıkaran iddia Meslektaşı Hande Erçel ile birlikteliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran oyuncu Kerem Bürsin, hakkında yeni bir aşka yelken açtığı yönündeki dedikodulara isyan etti.
Kerem Bürsin sevenlerini korkuttu
Kerem Bürsin sevenlerini korkuttu Hande Doğandemir ile başrolü paylaştığı 'Güneşi Beklerken' dizisiyle kariyerinde zirveyi gören yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, bu sefer sevenlerini korkuttu.
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'den aşk paylaşımları!
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz'den aşk paylaşımları! Geçen hafta el ele gittikleri konserde aşklarını ilan eden Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, sosyal medyada ilk kez birlikte çektirdikleri fotoğraflarını paylaştı.
Ayça Ayşin Turan'ın 'ayaklarını yerden kesen' anlaşma
Ayça Ayşin Turan'ın 'ayaklarını yerden kesen' anlaşma Son dönemin beğenilen oyuncularından Ayça Ayşin Turan paraya para demiyor...