Kerem Bürsin


Sosyal medya Kerem Bürsin'in son fotoğrafını konuştu 2014’te oynadığı ‘Şeref Meselesi’ için kaslı bir vücuda sahip olmaya karar veren Kerem Bürsin özel hoca eşliğinde haftada beş gün çalışmaya başlamıştı.
Güney Asya'da İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin rüzgarı esecek Türk dizileri yurtdışında ilgi görmeye devam ediyor. Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı "Muhteşem İkili" dizisi de bu ilgiden nasibini alan yapımlardan biri.
Hande Erçel: "Biz sadece işimizi yapıyoruz" Son dönemin gözde ismi Hande Erçel, rol aldıkları diziyi gündemde tutmak için partneri Kerem Bürsin’le sürekli aşk dedikodusu çıktığı iddiaları hakkında ilk kez konuştu.
Kerem Bürsin: "Hande ile yakın arkadaşız" Oyuncu Kerem Bürsin ve Hande Erçel, önceki akşam Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Kerem Bürsin eski aşkı Serenay Sarıkaya hatırlatılınca ne dedi? Kerem Bürsin, yılbaşı gecesi ekrana gelen ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında şarkı söylemesiyle ilgili konuştu.
Kerem Bürsin-Hande Erçel yakınlaşmasına 'anne' müdahale "Sen Çal Kapımı" dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yakınlıkları kafa karıştırıyor.
Hande Erçel'den otomobilin içinde pozlar Fox Tv'nin sevilen dizisi 'Sen Çal Kapımı'nın yıldızı Hande Erçel yeni paylaşımlarıyla hayranlarını yine kendine hayran bıraktı.