Kerem Bürsin


Kıskançlık krizine giren Kaan Yıldırım'dan şoke eden hareket!
Kıskançlık krizine giren Kaan Yıldırım'dan şoke eden hareket! Hande Erçel ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım, kıskançlık krizine girdi. Oyuncu, kız arkadaşını Kerem Bürsin ile etiketleyen sayfaları engelliyor.
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın bedava tatil sevinci
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın bedava tatil sevinci Kerem Bürsin’le Maldivler’de yaptığı tatili Instagram paylaşımı karşılığında bedavaya getiren Hande Erçel’in yeni rotası Yunanistan... Mikonos’taki geceliği 15 bin TL olan bir otelden gelen ‘reklam tatili’ teklifini kabul eden güzel oyuncu, Komşu’ya aşkı Kaan Yıldırım ile gidecek.
Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu!
Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu! Film ve dizi sektöründe önemli bir kriter oluşturan IMDb Starmetre listesinde bu hafta zirve yer değiştirdi. Birbirinden yetenekli ve ünlü ismin yer aldığı IMDb Starmetre'de Can Yaman, Kerem Bürsin, Hande Erçel, Demet Özdemir gibi isimleri geride bırakarak zirveye oturan isim Kıvanç Tatlıtuğ oldu.
Madrid'de Kerem Bürsin rüzgarları esiyor
Madrid'de Kerem Bürsin rüzgarları esiyor Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin final yapan 'Sen Çal Kapımı' dizisinin elde ettiği uluslararası başarının tadını çıkarıyor.
Hande Erçel'den Kerem Bürsin sorusuna şok yanıt!
Hande Erçel'den Kerem Bürsin sorusuna şok yanıt! Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan Hande Erçel, kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile ilgili sorulara yanıt verdi. Erçel, "Ben çok iyiyim. Her şey yolunda." diyerek, Yıldırım ile ilişkisini doğruladı.
Hande Erçel'den Kaan Yıldırım sorusuna net yanıt: "Her şey yolunda"
Hande Erçel'den Kaan Yıldırım sorusuna net yanıt: "Her şey yolunda" Hande Erçel, Kerem Bürsin ile ayrılığının üzerinden çok geçmeden oyuncu Kaan Yıldırım ile yeni bir ilişkiye başlamıştı.
Kerem Bürsin İspanyol güzel sorulunca ne diyeceğini bilemedi
Kerem Bürsin İspanyol güzel sorulunca ne diyeceğini bilemedi Hande Erçel ile ilişkisine son veren Kerem Bürsin'in mutluluğu İspanya’da bulduğu söyleniyordu.