Kerem Bürsin


Devrim Özkan ve Kerem Bürsin'i buluşturan diziye ödüllü oyuncu
Devrim Özkan ve Kerem Bürsin'i buluşturan diziye ödüllü oyuncu Kerem Bürsin’in Osman Kaya’yla beraber yazdığı, başrolünü Devrim Özkan’la paylaşacağı “Mavi Mağara” filminin çekimleri yarın Kaş’ta başlıyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin az kalsın pişti olacaktı!
Hande Erçel ve Kerem Bürsin az kalsın pişti olacaktı! Eski sevgililer Hande Erçel ile Kerem Bürsin; nerede ve nasıl pişti olmaktan son anda kurtuldu?
Kerem Bürsin'den çok üzücü haber
Kerem Bürsin'den çok üzücü haber "Mavi Mağara" isimli sinema filminin sıcak prova çekimlerine dün başlaması beklenen Kerem Bürsin'in sağlığıyla ilgili üzücü gelişme...
Kerem Bürsin aktörlükten kazanmadığını reklamlardan kazanıyor!
Kerem Bürsin aktörlükten kazanmadığını reklamlardan kazanıyor! Hem ülkemizde, hem de yurt dışında geniş bir hayran kitlesi olan Kerem Bürsin büyük bir markayla daha reklam anlaşması daha yaptı.
Devrim Özkan yeni rolüne sıkı hazırlanıyor
Devrim Özkan yeni rolüne sıkı hazırlanıyor Güzel oyuncu Devrim Özkan, Kerem Bursin ile başrol oynayacağı yeni rolü için sporla form tutuyor
Devrim Özkan ve yakışıklı oyuncunun heyecan yaratan buluşması!
Devrim Özkan ve yakışıklı oyuncunun heyecan yaratan buluşması! Önceki yıl Ay Yapım’la anlaşan Kerem Bürsin yeni sinema filminin çekimlerine hazırlanıyor.
Antonio Banderas ve Kerem Bürsin yine buluştu
Antonio Banderas ve Kerem Bürsin yine buluştu Kerem Bürsin ile dünyaca ünlü aktör Antonio Banderas, İspanya'da buluşarak aynı fotoğrafı paylaştı.