Kerem Bürsin


Hande Erçel&Kerem Bürsin: "Özel konulara girmeyelim" Önceki gün düzenlenen ödül törenine birlikte katılan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, şık giyimleri ile dikkat çekti.
Kerem Bürsin'den Hande Erçel'i utandıran sözler! "Sen Çal Kapımı" dizisinin setinde rol alan daha sonra dizi arkadaşlığı aşka dönüşen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, önceki gün İstinye’de objektiflere yansıdı.
Kerem Bürsin ve Hande Erçel evlilik yolunda mı? Bir süredir senaryo okuyan oyuncu Kerem Bürsin, önceki gün Etiler'de yapımcı Burak Sağyaşar ile bir araya geldi. Meslektaşı Hande Erçel ile aşk yaşayan Bürsin, evlilik açıklamasıyla dikkat çekti.
Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.
Hande Erçel ev halini paylaştı Son dönemin ünlü oyuncusu Hande Erçel, ev pozunu Instagram'dan yayınladı. 27 yaşındaki Erçel'in gönderisi takipçilerinden ilgi gördü.
Bensu Soral havalimanında yalnız kaldı Yakın arkadaşı Hande Erçel ile Amerika'ya tatile giden Bensu Soral, Türkiye'ye döndü. Güzel oyuncu Hande Erçel'i, sevgilisi Kerem Bürsin havalimanında karşıladı.
Türkiye'ye dönen Hande Erçel'i Kerem Bürsin karşıladı Yakın arkadaşı Bensu Soral ile Amerika'ya tatile giden Hande Erçel, Türkiye'ye döndü. Güzel oyuncuyu, sevgilisi Kerem Bürsin havalimanında karşıladı.