Kerem Bürsin


Hande Erçel: "İş arkadaşlığımız aşka dönüştü" Aşklarıyla magazin gündemine damga vuran Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti, iş için Bodrum'a gitti.
Sen Çal Kapımı dizisi ekrana veda ediyor Geçtiğimiz günlerde ikinci sezon çekimleri start alan "Sen Çal Kapımı" adım adım finale yaklaşıyor.
'Sen Çal Kapımı' dizisinin ikinci sezon çekimleri start aldı Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in başrol oynadığı 'Sen Çal Kapımı' dizisi ikinci sezon için sete çıktı.
İspanyol oyuncudan Hande Erçel'e yanıt gecikmedi 'Sense8' dizisiyle tanınan İspanyol oyuncu Miguel Angel Silvestre ile çalışmak istediğini söyleyen Hande Erçel'e ünlü isimden yanıt geldi.
Yasemin Özilhan'dan Hande Erçel-Kerem Bürsin sorusuna şok yanıt Bir zamanların ünlü oyuncusu Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan ve çocuklarıyla birlikte gittiği Göcek tatilinden döndü. Bebek'te görüntülenen Özilhan'e, aşk yaşadıklarını ilan eden Kerem Bürsin ve Hande Erçel sorusu yöneltildi.
Ebru Şahin ve Cedi Osman soluğu Maldivler'de aldı Güzel oyuncu, önceki gün NBA'de Cleveland Cavaliers forması giyen aşkı Cedi Osman ile Maldivler'in yolunu tuttu.
Muratcan Akdoğan sorusu Kerem Bürsin'i küplere bindirdi! Rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşadığını sonunda itiraf eden Kerem Bürsin, trafikte kameralara takıldı.