Kerem Bürsin


Kerem Bürsin'in kasları sorulunca Hande Erçel'in neşesi yerine geldi Ünlü oyuncu Hande Erçel, önceki gün menajerlik şirketinde toplantı yaptı. Birkaç saat sonra çıkış yapan Erçel'in, keyifli halleri ve formda görüntüsü dikkat çekti.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Amerika'ya gidiyor Hande Erçel, kariyeri için çıtayı yükseltti. "Sen Çal Kapımı" adlı dizide rol alan oyuncu hem kişisel gelişim, hem de dil eğitimi için sevgilisi Kerem Bürsin ile birlikte Amerika'ya gidecek.
Magazin kulislerinde yankı bulan ayrılık kararı! Fox kanalının ilgiyle izlenen dizisi "Sen Çal Kapımı" dizisine yaz sezonu katılan Ayşe Akın büyük final öncesi ekibe veda ediyor.
Hande Erçel göz kamaştırdı Hande Erçel, yeşil bikinisiyle çektirdiği fotoğrafı Instagram’dan paylaştı.
Hande Erçel ışın hızıyla mutfağa girdi Sosyal medyada en çok takip edilen ünlüler arasında yer alan oyuncu Hande Erçel, rol aldığı dizinin setine gitmeden mutfağa girdi.
Murat Dalkılıç Hande Erçel'in yakın arkadaşıyla aşk mı yaşıyor? Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın son gözdesinin, Hande Erçel’in yakın arkadaşı Sitare Akbaş olduğu iddia ediliyor...
Kerem Bürsin'e olay teklif! Başrolünü oynadığı "Sen Çal Kapımı" dizisi finale doğru giden Kerem Bürsin'in rol arkadaşı Hande Erçel ile mutlu beraberliği son hızla devam ederken yakışıklı oyuncu bomba bir teklifle karşı karşıya kaldı.