Kerem Bürsin

"Tozluyaka" dizisinin Vefa’sından bomba haber
"Tozluyaka" dizisinin Vefa’sından bomba haber Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrolünü paylaşacağı "Gün Işığım" kod adlı dizinin hazırlıkları sürüyor.
Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü?
Adı Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül kanserin pençesine mi düştü? Adı bir süredir yakışıklı aktör Kerem Bürsin'le anılan Mehtap Algül'den bir iyi bir de kötü haber geldi...
Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın buluşmasında flaş detaylar
Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın buluşmasında flaş detaylar Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ı buluşturan dizinin detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor.
Kerem Bürsin - Hafsanur Sancaktutan buluşması olay yarattı!
Kerem Bürsin - Hafsanur Sancaktutan buluşması olay yarattı! Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın çok iyi anlaştıkları, yan yana da çok yakıştıkları da konuşuluyor.
Kerem Bürsin Türk Hava Yolları'nın yüzü oldu
Kerem Bürsin Türk Hava Yolları'nın yüzü oldu Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesi olan Kerem Bürsin Türk Hava Yolları reklamı için il il dolaşıyor.
Kerem Bürsin'in yeni projesindeki partnerleri şaşırttı!
Kerem Bürsin'in yeni projesindeki partnerleri şaşırttı! Kerem Bürsin, Koldo Serra'nın yönettiği "The Olyverse" projesinin ilk NFT dizisi 'The Art Leader'a dahil oldu.
Serenay Sarıkaya çalan telefona cevap verince şaşırdı! Arayan eski aşkı çıktı!
Serenay Sarıkaya çalan telefona cevap verince şaşırdı! Arayan eski aşkı çıktı! Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'den eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya teselli telefonu...