Kerem Bürsin

"Sen Çal Kapımı" ve "Zümrüdüanka" dizileriyle ilgili flaş karar Ekranın adından söz ettiren dizileri "Sen Çal Kapımı" ve "Zümrüdüanka" ile ilgili flaş karar...
Serenay-Kerem dedikodusunun ardından Hande'den flaş paylaşım! Cem Yılmaz'la ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından aynısından eski sevgilisi Kerem Bürsin'de de olan bornozunu paylaştı. Sarıkaya'nın bu paylaşımının ardından eski sevgilisiyle barıştığı iddia edilince Serenay Sarıkaya'dan jet yalanlama geldi.
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin barıştı mı? Serenay Sarıkaya’nın eski sevgilisi Kerem Bürsin'in daha önce giydiği bornozun aynısıyla fotoğraf paylaşması barışma söylentilerini gündeme getirince güzel oyuncudan açıklama geldi.
Hande Erçel'den konuşulacak 'evlilik' açıklaması Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'le başrolü paylaştığı "Sen Çal Kapımı" dizisi ile adından söz ettiren ve yakışıklı oyuncu ile aşk yaşadığı iddiaları uzun süre konuşulan Hande Erçel, özel hayatı ve evliliğe bakış açısıyla ilgili konuştu.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in maskelerinin fiyatı dudak uçuklattı Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Kovid-19 önlemlerinde de tarzlarını gözler önüne serdi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den 'parti' tepkisi Kerem Bürsin ile Hande Erçel, yapım şirketinden çıkarken birlikte görüntülendi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den ilk görüntü Kerem Bürsin ve Hande Erçel bir reklam ajansı çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. İki ünlü oyuncu haklarında çıkan aşk dedikodularının ardından ilk defa görüntülendi.