Kerem Bürsin

İlhan Şen'in yeni projesinde flaş değişiklik
İlhan Şen'in yeni projesinde flaş değişiklik İlhan Şen, Burak Berkay Akgül ve Can Bartu Aslan "Safir" dizisinde üç kardeşi canlandıracak.
"Ya Çok Seversen" dizi setinde rezalet çıktı! Yönetmen seti terk etti
"Ya Çok Seversen" dizi setinde rezalet çıktı! Yönetmen seti terk etti Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerini paylaştığı "Ya Çok Seversen" dizisinin setinde gergin anlar yaşandı.
Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin bir an olsun ayrılmıyor
Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin bir an olsun ayrılmıyor Aynı dizide rol alan Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan; set dışında da birlikte vakit geçirmeye başladı.
İspanyol basınından Kerem Bürsin'e yoğun ilgi
İspanyol basınından Kerem Bürsin'e yoğun ilgi Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in başrolünü Hafsanur Sancaktutan'la paylaştığı dizisi "Ya Çok Seversen'; İspanya'da büyük ilgiyle karşılandı.
Yaz dizilerinin rekabetinde kim galip geldi?
Yaz dizilerinin rekabetinde kim galip geldi? Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancektunan'ı buluşuran "Ya Çok Seversen" dizisinin birinci bölümü dün akşam ekrana geldi.
Kerem Bürsin Times Meydanı'nda!
Kerem Bürsin Times Meydanı'nda! Başrolünde yer alacağı 'Ya Çok Seversen' adlı dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Kerem Bürsin, oyunculuk hayatında 10. yılını kutluyor.
Kerem Bürsin'den 1000 öğrenciye 8 yıl burs vereceği haberine düzeltme
Kerem Bürsin'den 1000 öğrenciye 8 yıl burs vereceği haberine düzeltme Darüşşafaka Cemiyeti'ne yaptığı yardımın ardından gelen teşekkür mesajını yayınlayan Kerem Bürsin yanlış anlaşılmalar üzerine açıklama yaptı.