Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin cephesinden yeni haber
Hande Erçel ve Kerem Bürsin cephesinden yeni haber Ekranlara veda eden Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrolünde yer aldığı 'Sen Çal Kapımı' dizisi yurtdışındaki başarısına bir yenisini daha ekledi.
Hande Erçel yeni aşkını spor dünyasından seçti!
Hande Erçel yeni aşkını spor dünyasından seçti! Meslektaşı Kerem Bürsin'den ayrıldıktan sonra adı bir süre bir başka meslektaşı Kaan Yıldırım ile anılan Hande Erçel, yeni bir ilişkiye başladı.
Hande Erçel ve Yağmur Tanrısevsin arasında kriz mi var?
Hande Erçel ve Yağmur Tanrısevsin arasında kriz mi var? Etiler'deki bir mekan çıkışında görüntülenen Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin'le aşk yaşadığı iddia edilen Yağmur Tanrısevsin'le aynı dakika içerisinde karşılıklı kaldırımlarda olmalarına karşın birbirlerine selam vermedi.
Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya'nın sürpriz buluşması heyecan yarattı!
Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya'nın sürpriz buluşması heyecan yarattı! Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin, yaklaşık dört yıl süren aşklarını 2019'da noktalamıştı.
Afra Saraçoğlu Hande Erçel'i yerinden etti
Afra Saraçoğlu Hande Erçel'i yerinden etti "Yalı Çapkını" dizisiyle çok sevilen Afra Saraçoğlu; Hande Erçel'i nasıl tahtından indirdi?
Kerem Bürsin: "Latin ülkeleri tutkumuzu seviyor"
Kerem Bürsin: "Latin ülkeleri tutkumuzu seviyor" Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, Türk dizilerinin Latin Amerika ülkelerindeki başarısının sırrını açıkladı.
Kerem Bürsin İspanya'da fırtına gibi esti
Kerem Bürsin İspanya'da fırtına gibi esti Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin konuk oyuncu olarak yer aldığı "A Todo Tren 2" adlı İspanyol filminin Madrid’deki galasına katıldı.