Kerem Bürsin bayram sonrası sete çıkacak

Tüm dünyada geniş bir fan kitlesi olan Kerem Bürsin’in yeni filmi 'Son of a Rich' bayram sonrası sete çıkacak.

Kerem Bürsin bayram sonrası sete çıkacak

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kerem Bürsin yeni filminin çekimlerine hazırlanıyor. 

Onur Ünlü’nün yöneteceği filmin oyuncu kadrosu ülkemizin en iyi oyuncularını buluşturdu.

Kerem Bürsin’in “Mete” rolüne hayat vereceği filmde Erkan Kolçak Köstendil “Sami”, Ahmet Mümtaz Taylan “Teoman”, Cemal Hünal “Halis” ve Güven Kıraç “Yavuz” rollerine hayat verecek.Kerem Bürsin bayram sonrası sete çıkacak


Filmin kadın yıldızı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Rusya‘da gişe rekorları kıran ‘Son of a Rich’ filminin uyarlamasını Türk izleyicilerle buluşturacak olan Kunay Film, 2022 yılında yapımcı Karina Mia Satlykova ve Türk besteci ve yapımcı Arslanbek Sultanbekov tarafından kuruldu. Filmin Türkiye’deki yapımını, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip Türk yapımcı Semih Saçaklı yönetecek.

Ayrıca Kunay Film, uzun metrajlı filmler, müzik yapımı ve dağıtımına odaklanacak.

Konuyla ilgili konuşan Kunay Film‘in Yönetici Yapımcısı ve Genel Müdürü Karina Mia Satlykova; “Bu harika projeyle uzun metrajlı film yapımındaki hikâyemize başlamaktan heyecan duyuyoruz. Bu benzersiz hikâyenin ve yetenekli oyuncu kadromuzun dünya çapında izleyicilerin ilgisini çekeceğine gerçekten inanıyoruz. Türk dizileri zaten kendi başına başarılı bir marka haline geldi ve biz Kunay Film olarak, Türk sinemasının eski günlerine dönme zamanının geldiğine inanıyoruz. Bu yüzden uzun metrajlı filmlere odaklanıyoruz” dedi. 

“Son of a Rich” filminin uyarlamasının ekibi tarafından üretilen ilk film olacağını belirten Satlykova “Ayrıca dünya klasiklerine yer vereceğimiz projelerimizin hazırlık süreci de tüm hızıyla devam etmektedir” açıklamasında bulundu.