Erkan Kolçak Köstendil


Deniz Can Aktaş ve Alina Boz'u vizyon heyecanı sardı
Deniz Can Aktaş ve Alina Boz'u vizyon heyecanı sardı Alina Boz, Deniz Can Aktaş ve Erkan Kolçak Köstendil'in başrollerini paylaştığı 'Bandırma Füze Kulübü' filmi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Ünlü isimleri buluşturan Tamirhane'nin afişi görücüye çıktı
Ünlü isimleri buluşturan Tamirhane'nin afişi görücüye çıktı Başarılı oyuncular Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca, Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can'ı kadrosunda buluşturan "Tamirhane" filminin afişi yayınlandı.
Altın Koza Onur Ödülleri sahiplerini buldu
Altın Koza Onur Ödülleri sahiplerini buldu Bu yıl 12-18 Eylül tarihleri arasında düzenlenen 29’uncu Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin Onur Ödülleri Töreni, kentteki bir otelde gerçekleştirildi.
Cansu Tosun - Erkan Kolçak Köstendil çifti rahat bir nefes aldı
Cansu Tosun - Erkan Kolçak Köstendil çifti rahat bir nefes aldı Oyuncu çift Cansu Tosun ile Erkan Kolçak Köstendil, oğulları Marsel ile birlikte Kanyon'da alışverişteydi.
Sürpriz oyuncular sinema filminde buluştu
Sürpriz oyuncular sinema filminde buluştu Başarılı oyuncular Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca ve Erkan Can’ı kadrosunda buluşturan "Tamirhane" filmi sete çıktı.
Deniz Can Aktaş'ın sinema filmi heyecanı
Deniz Can Aktaş'ın sinema filmi heyecanı Yakışıklı oyuncu Deniz Can Aktaş, sürpriz isimleri buluşturan sinema filmiyle beyazperdede seyircileriyle buluşacak...
Müslüm Gürses şarkılarına senfonik yorum
Müslüm Gürses şarkılarına senfonik yorum ‘Müslüm Gürses Şarkıları-Senfonik' projesi müzikseverlerle buluştu.