Cemal Hünal


Merakla beklenen filmin oyuncuları buluştu
Merakla beklenen filmin oyuncuları buluştu 2022 yılının beklenen filmleri arasında yer alan Zevcat'ın oyuncuları okuma provası için önceki gün bir araya geldi.
Ünlü oyuncuların sürpriz buluşmasının sırrı ortaya çıktı
Ünlü oyuncuların sürpriz buluşmasının sırrı ortaya çıktı Ünlü oyuncular Cemal Hünal, Yağmur Ün ve Hande Subaşı, Etiler'de bulunan bir mekan çıkışında görüntülenmişti.
Cemal Hünal ile Öykü Çelik başrolde buluştu
Cemal Hünal ile Öykü Çelik başrolde buluştu Cemal Hünal ile Öykü Çelik, "İşin Aslı" adlı sinema filminde bir araya geldi.
Hande Subaşı'ndan 'Ahu Yağtu-Can Tursan' sorularına yanıt!
Hande Subaşı'ndan 'Ahu Yağtu-Can Tursan' sorularına yanıt! Muhabirler Hande Subaşı'na, 2012-2016 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Can Tursan'ın Ahu Yağtu ile görüntülenmesini hatırlattı.
Issız Adam'ın ıssız alışverişi
Issız Adam'ın ıssız alışverişi "Issız Adam" isimli sinema filmiyle şöhrete kavuşan aktör Cemal Hünal, önceki akşam Etiler'de objektiflere yansıdı.
Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın gala sevinci
Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın gala sevinci Cemal Hünal, Tuba Ünsal ve Gürgen Öz’ün başrollerini paylaştığı ‘Sadece Bir Gece’ filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda Başrollerini Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın paylaştığı "Sadece Bir Gece" filmi beyazperdede izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.