Cemal Hünal


Hande Subaşı'ndan 'Ahu Yağtu-Can Tursan' sorularına yanıt!
Hande Subaşı'ndan 'Ahu Yağtu-Can Tursan' sorularına yanıt! Muhabirler Hande Subaşı'na, 2012-2016 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Can Tursan'ın Ahu Yağtu ile görüntülenmesini hatırlattı.
Issız Adam'ın ıssız alışverişi
Issız Adam'ın ıssız alışverişi "Issız Adam" isimli sinema filmiyle şöhrete kavuşan aktör Cemal Hünal, önceki akşam Etiler'de objektiflere yansıdı.
Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın gala sevinci
Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın gala sevinci Cemal Hünal, Tuba Ünsal ve Gürgen Öz’ün başrollerini paylaştığı ‘Sadece Bir Gece’ filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda
'Sadece Bir Gece' filmi vizyon için geri sayımda Başrollerini Tuba Ünsal ve Cemal Hünal'ın paylaştığı "Sadece Bir Gece" filmi beyazperdede izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Cemal Hünal'ı karşısında gören hayranı sevinç çığlıkları attı!
Cemal Hünal'ı karşısında gören hayranı sevinç çığlıkları attı! Oyuncu Cemal Hünal, geçtiğimiz gün Arnavutköy'de ATM'den para çekerken görüntülendi.
Cemal Hünal cephesinden konuşulacak iddia!
Cemal Hünal cephesinden konuşulacak iddia! Son olarak Cansu Dere ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı "Sadakatsiz" dizisinde rol alan ünlü oyuncu Cemal Hünal cephesinden flaş iddia...
Ünlü oyuncuları buluşturacak projenin detayları belli oldu
Ünlü oyuncuları buluşturacak projenin detayları belli oldu Cemal Hünal oyunculuğun yanı sıra senarist kimliğiyle de gündeme gelmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun senaryosunu yazdığı “Sabah Saatleri” filminin hazırlıkları sürüyor.