Cemal Hünal


Cemal Hünal'ın eşinden mor salkım şerbeti
Cemal Hünal'ın eşinden mor salkım şerbeti İlkbahar’dan yaza geçişin habercisi olan mis kokulu mor salkım çiçekleri görselliğiyle gözlere, kokusuyla burunlara, tadıyla da damaklara ziyafet çekiyor.
Sadakatsiz dizisinde dengeleri değiştirecek transfer
Sadakatsiz dizisinde dengeleri değiştirecek transfer Başrollerini Cemal Hünal, Cansu Dere ve Melis Sezen'in paylaştığı "Sadakatsiz"in kadrosuna Cemal Hünal'ın ardından yeni bir isim daha katıldı.
Cemal Hünal iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu
Cemal Hünal iddialı dizinin kadrosuna dahil oldu "Survivor" yarışmasında yaşadığı sakatlık sonucu gözyaşları içinde yarışmaya veda eden Cemal Hünal'ın yeni adresi belli oldu.
Cemal Hünal ailesiyle soluğu Kadadokya'da aldı
Cemal Hünal ailesiyle soluğu Kadadokya'da aldı Yakışıklı oyuncu Cemal Hünal 2019’da açtığı, binicilik ve okçuluk eğitimi verdiği çiftliğini eylülde kapatmıştı.
Ünlü tiyatro sanatçılarından büyük atılım
Ünlü tiyatro sanatçılarından büyük atılım Tiyatro dünyası oyunlarını dijital platformdan izleyicilere ulaştırmak için bir araya gelerek güç birliği yaptı.
Cemal Hünal ve Tuba Ünsal çekimlere başladı
Cemal Hünal ve Tuba Ünsal çekimlere başladı Tuba Ünsal ve Cemal Hünal’ın başrolünü üstlendiği "Sadece Bir Gece" filminin, çekimlerine başlandı.
"Survivor 2021"in ilk yarışmacısı belli oldu!
"Survivor 2021"in ilk yarışmacısı belli oldu! Tv8 ekranlarında yayınlanan "Survivor" yarışmasının 2021 kadrosu netlik kazanmaya başladı.