Turkcell Genel Müdürü Koç: "Yıl boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunacağız"

Turkcell, 30’uncu yılına özel yeni kampanyalara imza atacağını duyurdu.

Turkcell yıl boyunca müşterilerine daha fazla sürpriz ve avantaj sunacak

Buna göre, mayıs ayı boyunca tüm Turkcell’lilerin paketlerindeki GB’lar ikiye katlanacak. 30’uncu yıl kutlamaları farklı sürprizlerle yıl boyu devam edeceğini söyleyen Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, “Bu kampanya sadece bir başlangıç. Turkcell’in 30. yıl kutlamaları boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, kampanyaya ilişkin şunları söyledi:

“30 yıldır, Turkcell olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya odaklandık. Bu önemli kilometre taşını kutlamak için, müşterilerimizin GB, SMS ve dakikalarını ikiye katlayarak onları mutlu etmek istedik. Bu kampanya sadece bir başlangıç. Turkcell’in 30. yıl kutlamaları boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunmaya devam edeceğiz. 30 yıl önce ‘İnsan İçin Teknoloji’ vizyonuyla ülkemizde yeni bir çağ başlatmıştık. Döneminin ötesinde bir strateji ortaya koyarak, Türkiye’nin iletişim ve teknolojide öncü olmasını sağladık. 30. yılımızda da geleceğin vizyonuyla ‘uçtan uca teknoloji sağlayıcısı’ pozisyonumuzu daha da büyüterek ülkemizin toplumsal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz artık, her şey Turkcell’le çalışıyor, Turkcell herkesle çalışıyor.”


Turkcell Genel Müdürü Koç: "Yıl boyunca müşterilerimize daha fazla sürpriz ve avantaj sunacağız"


Turkcell, 30. yıl kutlamaları kapsamında müşterilerini sevindirecek pek çok farklı kampanya ve yeniliği de hayata geçirmeyi planlıyor. Bu kapsamda özel hediyeler, eğlenceli yarışmalar, fırsat ve avantaj dolu uygulamalar ile çok daha fazlası Turkcell kullanıcılarını bekliyor.

DHA